2021-11-29 21:50:17

Getir lodos nedeniyle motosikletli teslimat hizmetlerini durdurduklarını açıkladı

Yurt genelinde etkisini gösteren lodos nedeniyle motokuryeler zor anlar yaşarken, Getir firması yaşanan fırtınalar nedeniyle motosikletli teslimat hizmetlerini durdurduklarını açıkladı.

Getir lodos nedeniyle motosikletli teslimat hizmetlerini durdurduklarını açıkladı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul’da ve yurdun bazı bölgelerinde etkisini gösteren sağanak sonrası birçok yerde ağaçlar devrildi, çatılar uçtu iş yerleri ve bazı binalar zarar gördü. Olumsuz hava nedeniyle motokuryeler zor anlar yaşarken, sosyal medyadan vatandaşlar kurumlara #SiparişVerme hashtagi ile çağrıda bulundu. 

Bu çağrıya ilk cevap Getir firmasından geldi. Fırtınalı havanın motokuryeler için tehlikeli olduğunu belirten Getir, sadece araçlar ile sınırlı hizmet verileceğini açıkladı. 

MOTOKURYERİN GÜVENLİĞİ İÇİN…

Getir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
Fırtına nedeniyle yollar motokuryelerimiz için tehlikeli. Şu anda İstanbul’daki bütün motosikletli teslimat hizmetlerimizi durdurduk. Sadece araçlarımızla sınırlı hizmet verebiliyoruz. Hava muhalefeti sebebiyle diğer illerde etkilenen bölgelerde de hizmetimize ara verdik. Motokuryelerimizin güvenliği için aldığımız bu önlem dolayısıyla siparişlerinizde yaşanabilecek gecikme ve iptaller için anlayışınızı rica ediyoruz.

Etiketler