2022-06-21 16:10:00 | Son Güncelleme : 2022-06-21 16:13:17

Havaya uçtuğu kazadan 1 saat sonra işine geri döndü

Fatih'te pişen ürünleri yanmasın diye hızla yolun karşısına geçmeye kalkan fırın çalışanına otomobil çarptı. Metrelerce havaya uçan çalışan, hastanede yapılan tetkiklerin ardından 1 saat sonra işin başına döndü.

Fatih'te fırında pişen ürünler yanmasın diye yolun karşısına koşarak geçmeye çalışan gence otomobil çarptı. Kazada metrelerce havaya uçan genç, hastanede yapılan tetkiklerin ardından işinin başına geri döndü. 

HIZLA KARŞIYA GEÇMEYE KALKTI

Fatih Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Caddesi'nde saat 11.00 sıralarında, fırın çalışanı Şahin Teyfur, esnaf arkadaşıyla sohbet ettikten sonra koşarak yanından ayrıldı. Fırında pişen ekmek ve simitler yanmasın diye hızla karşı yola geçmek isteyen Teyfur’a seyir halindeki bir otomobil çarptı. Teyfur, çarpmanın etkisiyle metrelerce havaya uçtuktan sonra yere düştü.

1 SAAT SONRA İŞİNİN BAŞINA DÖNDÜ

Kazayı gören çevredekiler hemen Teyfur’un yardımına koştu. Teyfur, kendisine çarpan otomobil sürücüsü tarafından hastaneye götürüldü. Hastaneye yapılan tetkiklerin ardından taburcu olan Teyfur, kazadan 1 saat sonra fırına dönerek işe başladı.

BİZ DE 9 CANLIYIZ

Yaşadığı kazayı anlatan Şahin Teyfur, “Karşıya geçiyordum. Araç hızlı geliyordu. Ben de fırına geçiyordum. Fırında pişen ekmek ve simit vardı. Onları çıkarıyorduk. Hızlıca fırına girdim. Ben de acele ettim. Ürünler yanmasın diye düşündüm. Ben de hızlıydım, araba da hızlıydı. Ben görmedim. Büyük bir araç vardı. Bana çarpan adam beni hastaneye götürdü. Hastanede de başımdaydı. Biz de 9 canlıyız. Sıkıntı yok. Kaza saat 11.00’de oldu. Hastaneden döndüğümde saat 12.00’ydi. Sonra işe devam ettik. Bizde durmak yok, çalışmaya devam” dedi.