Tarih : 11.06.2021 - 14:12 Yorum : 0

Pansiyonun 3. katından düştü! Hemşirenin sır ölümü

Kadıköy'de erkek arkadaşıyla beraber yaşadığı iddia edilen Şebnem hemşire, pansiyonun 3. katından düşerek hayatını kaybetti. Genç hemşirenin yakınları, olayın bir intihar olamayacağını iddia etti.

Pansiyonun 3. katından düştü! Hemşirenin sır ölümü

Kadıköy Moda'da sır bir ölüm gerçekleşti. İzmir'de bir hastanede hemşire olarak çalışan Şebnem Köker iddialara göre, internet üzerinden tanıştığı T.B. ile birlikte Kadıköy’de bir pansiyona yerleşti. Olay gecesi, T.B'ye gelen bir telefon üzerine ise ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından sabaha karşı 03.00 sıralarında pansiyonun 3. katından zemin katta bulunan demir parmaklıkların üzerine düşerek hayatını kaybetti.İNTİHAR MI CİNAYET Mİ?

Olaya ilişkin Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Başsavcılık, şüpheli ölümü araştıracak. Soruşturma kapsamında genç kadının intihar mı ettiği yoksa bir cinayete mi kurban gittiği belirlenecek.
Hayatını kaybeden genç hemşirenin kuzeni Atakan Yegen konuştu.

Yegen, kuzeninin sır ölümüne dair şunları söyledi:

 “Kuzenim Cuma günü İstanbul’a geldi. Burada bir pansiyonda üç günlük oda ayırmışlar. Benim de öğrendiğime göre pazar günü olay gerçekleşiyor. Öğrendiğimiz kadarıyla çok şüpheli durum var. En başta düşüş şekli, sırt üstü düşmüş. Olaydan önce yani pazar günü telefonunun suya düştüğü iddia ediliyor. Moda sahilde denize düştüğü iddia ediliyor akşamüstü gibi. Ancak benim kuzenim gece 11 gibi 2-3 tane arkadaşını kendi telefonundan arıyor. Bizim ailecek tek istediğimiz olayın açığa çıkması. Eğer içinde bir kasıt varsa bunu yapanların cezasını bulması, yoksa da bize ne olduğunun söylenmesi, biz sadece adalet istiyoruz. Biz ailesi olarak intihar ettiğine inanmıyoruz”

''İNTİHAR ETTİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUZ''
Kuzeninin geleceğe dair planları olduğunu söyleyen Yegen, "Kime sorarsanız sorun hayat dolu bir insandı. Benim kuzenim son 2-3 ayda 30 -40 kilo verdi. Onun dışında annesi yurt dışında onun yanına gitmek için planlar yapıyordu. Biz bilet bakıyorduk . Ondan sonra vefat ettiği gece arkadaşıyla konuşmuş. Arkadaşına pazartesi günü akşam geleceğini söylemiş. ‘Kahve içeriz beraber, İstanbul’da neler yaptığımı anlatırım’ demiş. Biz o yüzden intihar ettiğini düşünmüyoruz. Aynı gece babasıyla da konuşmuş. Bu olayın intihar olduğunu düşünmüyoruz” diye konuştu.

Kadıköy ve Üsküdar'da evlerden hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı Kadıköy ve Üsküdar'da evlerden hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı Kadıköy ve Üsküdar'da evlerden hırsızlık yapan 2 şüpheli polis tarafından yakalandı. Şüphelilerin hırsızlık yaptıkları bir eve giriş çıkış anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Hemşirenin cevabı hastayı çılgına çevirdi: Tehdit edip, hakaretler savurdu Hemşirenin cevabı hastayı çılgına çevirdi: Tehdit edip, hakaretler savurdu Hastaneye aç karınla giden şahsa hemşire bu şekilde işlem yapamayacağını tok olması gerektiğini söyledi. Hemşirenin bu sözleri üzerine ismi öğrenilemeyen şahıs hemşireyi tehdit edip, hakaretler savurdu.

Kaynak : İHA
Etiketler : kadıköy hemşire
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber