Tgrt Haber
11˚

Her biri ayrı renk aldı: Sonbaharla gelen renk cümbüşü görsel şölen sunuyor

09 Kasım 2023 09:51 - Güncelleme : 09 Kasım 2023 10:03
Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Erzincan’da ormanlık alanlardaki renk cümbüşü, doğaseverler ve fotoğraf tutkunlarına görsel şölen sunuyor. Vatandaşlar, rengarenk dağları izlerken doğanın tadını çıkartıyor.

Her biri ayrı renk aldı: Sonbaharla gelen renk cümbüşü görsel şölen sunuyor
Doğa

Erzincan’da kışa az bir zaman kala sonbaharın son günlerinde köylerdeki ormanlık alanlarda ağaçlar görsel şölen sunuyor. Erzincan’da köylerdeki ormanlık alanlar ve dağlar başta olmak üzere yüksek rakımlı bölgelerde sonbaharla oluşan doğal güzellikler, seyrine doyumsuz manzara sunuyor.

Erzincan'da renk cümbüşü dikkat çekti.

RENK CÜMBÜŞÜNE DÖNDÜ

İlkbaharda yemyeşil görüntüsüyle bölgeye ayrı renk katan farklı türdeki ağaçların yaprakları, sonbahar aylarında rengarenk renklere bürünüp ardından dökülüyor. Renk cümbüşüne dönen ve tabloyu andıran dağlardaki ağaçlar, doğaya ayrı bir güzellik katıyor.

Sonbaharla birlikte her bir ağaç ayrı bir renk aldı.

“HER AĞAÇ AYRI BİR RENK ALDI”

Dağlarda görülen rengarenk ağaçlar, yolda ilerleyen sürücülere güzel manzara izleme keyfi sunuyor. Rengarenk dağları izlerken keyif aldıklarını belirten vatandaşlar, "Buralar gezip görülecek yerler. Sonbaharda yapraklar sararmaya başladı ve her ağaç ayrı bir renk aldı." dedi.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.