2022-05-23 10:54:00 | Son Güncelleme : 2022-05-23 14:12:27

Son dakika: İki esnaf arasında çatışma çıktı! Arada kalan polis memuru yaralandı

Son dakika haberi: İstanbul Beyazıt'ta aralarında husumet bulunan iki esnaf arasında silahlı çatışma çıktı. Olay yerine gelen polis ekipleri çatışma arasında kalırken 1'i polis memuru 6 kişi yaralandı.

Son dakika: İki esnaf arasında çatışma çıktı! Arada kalan polis memuru yaralandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul'un Fatih ilçesinde meydana gelen olayda aralarında husumet bulunan iki esnaf arasında silahlı çatışma çıktı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri olaya müdahale etti. Olayda 1'i polis memuru 6 kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri yaralılara müdahale etti. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, polis ekiplerinin bölgede geniş güvenlik önlemi aldı.

POLİS ARAYA GİRMEK İSTERKEN YARALANDI

Olayı anlatan Fırat Bayhan, "Biz de bilemiyoruz dükkanı açıyorduk. Bir anda sesler gelmeye başladı. Belki bir 100 tane silah ateş edildi. Bir tane hamalın vurulduğunu gördük. İşte taksiyle hızlıca götürdüler. Sonra da kaçtıkları söyleniyor. Yaralı polisin durumunun ağır olduğu sırtından vurulduğunu söyleniyor. 4-5 kişi daha yerdeymiş. Esnaf arasında olmuş. Bundan 5-6 ay önce de olmuştu. Yine yanı kişiler. Bu sefer daha tedarikli gelmişler galiba. Polis araya girmek isterken galiba silah ateşlenince polis de yaralandı. Biz tam olarak kimlerin vurulduğunu bilmiyoruz. İki taraf da husumetliydi" dedi.

FATİH'TE ÇATIŞMA ANLARI KAMERADA

Fatih'te 1'i polis 6 kişinin yaralandığı iki esnaf arasında çıkan çatışma anları kameraya yansıdı.