Tarih : 17.06.2021 - 20:05 Yorum : 0

İntihar girişimini emniyet müdürü engelledi

Malatya’da intihar girişiminde bulunan genci İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ikna ederek engel oldu.

İntihar girişimini emniyet müdürü engelledi

Malatya’da ailevi sorunları bulunduğu ileri süren 18 yaşlarındaki genç altgeçidin üzerinde bulunan beton bloklara çıkarak intihar girişiminde bulundu. Blokların üzerindeki genci görenlerin ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri olay yerinde güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri ise alt geçit içerisinde minder açtı.

İKNA ÇABALARI 40 DAKİKA SÜRDÜ

Bir ara polislerden sigara isteyen gencin isteği yerine getirilirken, belirli aralıklarla yer değiştiren genci ikna için polis ekipleri uzun süre dil döktü. Yaklaşık 40 dakika süren ikna çabalarından sonuç alınamayınca olay yerine İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren geldi.Gençle bir süre görüşen

EMNİYET MÜDÜRÜ DERTLERİNİ DİNLEDİ

Dağdeviren gence sorunlarının çözümü için yardımcı olacağını söylerken, genç bulunduğu yerden inerek intihar etmekten vazgeçti. Emniyet Müdürü daha sonra genci yanına alarak bölgede bulunan bir pastaneye götürdü.

Deprem konutları tatil köylerini aratmıyor! Deprem konutları tatil köylerini aratmıyor! Malatya’da, 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan ve ağır hasar gören aileler için Malatya’nın Kale ilçesinde Karakaya Barajı çevresine inşa edilen 134 daireli Mahmut Dursun Toplu Konutları, manzarasıyla tatil köylerini aratmıyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber