2021-11-08 13:30:38

İşe gitmek için otobüs beklerken kurşunların hedefi oldu

Ankara’da 46 yaşındaki Efrayim Babadağ, işe giderken kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Otobüs durağında beklediği sırada saldırıya uğrayan Babadağ, başına ve göğsüne isabet eden mermiler sonucu hayatını kaybetti. Saldırının neden gerçekleştiğine dair herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

İşe gitmek için otobüs beklerken kurşunların hedefi oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ankara’nın Mamak ilçesi Dereboyu Caddesi'nde öğlen saatlerinde 46 yaşındaki Efrayim Babadağ, işe gitmek üzere otobüs durağına doğru yola çıktı. Durağa varmadan önce bakkala uğrayıp alışveriş yapan Babadağ, garson olarak çalıştığı lokantaya gitmek için otobüs beklemeye başladı. Bu esnada henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı kimliği belirsiz bir şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı.  Şahıs, Babadağ’ı hedef alarak 3 el ateş etti. 2 çocuk babası Babadağ, başına ve göğsüne isabet eden mermiler sonucu hayatını kaybetti.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENİYOR

Silah sesini duyanların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik önlemleri alarak olayı soruşturmayı başladı. Cinayet zanlısının kaçtığı rota üzerine güvenlik kameralarını inceleyen polis ekiplerinin şahsı arama çalışmaları devam ediyor.

OTOBÜSE BİNİP İŞE GİDECEKTİ

Efrayim Babadağ’ın öldürülmeden önce alışveriş yaptığı bakkalın sahibi Haydar Yıldız, “Sabah geldi. Sigarasını aldı maktul. Sonra karşıya geçti. Vurulmuş. Sese gürültüye dışarı çıktık dükkandan. En son sigarasını aldı. Otobüse binip işe gidecekti. Bir alt sokakta oturuyor. Komşumuz. Silah sesi duyduk ama motorcular kontak kapattı sandık. Ondan sonra adam öldü dediler” dedi.

Efrayim Babadağ

Etiketler