2022-06-21 13:07:32 | Son Güncelleme : 2022-06-21 16:50:09

Kadın mağazasında 'İçeriyi mi gözetliyorsun' kavgası

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunan bir AVM'de, bir kadın mağazası önünde eşlerini bekleyen müşteriler, 'İçeriyi mi niye gözetliyorsun' tartışmasına tutuşarak birbirlerine girdiler. Mağaza çalışanları tarafından ayrılan kavgacı eşler birbirlerinden şikayetçi olmadı.

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunan Outlet Center AVM'de, bir kadın mağazasında eşlerini bekleyen müşteriler birbirine girdi. Bir müşteri, eşini bekleyen diğer müşteriye, 'İçeriyi mi niye gözetliyorsun' deyince ortalık karıştı.

'İÇERİYİ Mİ GÖZETLİYORSUN?'

Geçtiğimiz Perşembe günü Outlet Center AVM'de bulunan Madame Moss mağazasında, aileleri ile alışverişe gelen iki müşteri mağaza içinde eşleri ürünleri denerken beklemeye başladı.

Giyinme kabinlerinin önünde bekleyen müşterilerden biri, yine eşini bekleyen bir diğer müşteriye, 'Niye burada bekliyorsun. İçeriyi mi gözetliyorsun?' dedi. Bunun üzerine çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Giyinme kabinlerinin önünde birbirine giden iki müşteriyi mağaza çalışanları ayırdı.

ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

Ardından AVM güvenliği olaya müdahale ederken, olay yerine polis ekipleri de sevk edildi. Müşterilerden birisi güvenlik amacıyla mağaza içinde bekletilirken, dağılan kıyafetleri çalışanlar topladı.

Kimsenin şikayetçi olmaması üzerine polis ekipleri herhangi bir işlem yapmadı.

Etiketler