2021-12-12 20:42:36

Kadına şiddet ile mücadele amirliğinde görevli kadın polis memuru sokak ortasında bıçaklandı

Hakkari’de görev yapan ve izin alarak Antalya’ya gelen sözleşmeli er, Antalya Emniyet Aileiçi ve Kadına Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’nde görevli kadın polis memurunu sokak ortasında bıçakladı. Kadın polis memuru ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, vatandaşlar tarafından yakalanan sözleşmeli er ise polise teslim edildi.

Kadına şiddet ile mücadele amirliğinde görevli kadın polis memuru sokak ortasında bıçaklandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde meydana gelen olayda Hakkari’de görev yapan sözleşmeli er Abdullah Ç. izin alarak Antalya’ya geldi. Abdullah Ç., Antalya’da daha önceden tanıdığı iddia edilen Antalya Emniyet Aileiçi ve Kadına Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’nde görevli polis memuru Leyla S. ile bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. 

VATANDAŞLAR YAKALAYARAK POLİSE TESLİM ETTİ

Tartışma kısa sürede büyürken Abdullah Ç. yanındaki bıçağı çıkartıp Leyla S.’nin karın bölgesinden 3 kez bıçakladı. Leyla S.’nin çığlıklarını duyan vatandaşlar o sırada kaçmaya çalışan Abdullah Ç.’yi yakalayarak darp etti. İhbarın üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Leyla S.  hastaneye kaldırılırken vatandaşlar tarafından yakalanan şüpheli Abdullah Ç. ise polis ekiplerine teslim edildi.

 

Etiketler