Tarih : 12.06.2021 - 18:16 Yorum : 1

Kadir Şeker’in kurtarmaya çalıştığı kadının kız kardeşi tutuklandı

Konya'da Kadir Şeker'in şiddet gördüğünü düşünerek kurtarmak istediği, bu sırada yaşanan kavgada erkek arkadaşının ölümüne neden olduğu Ayşe Dırla, uyuşturucu ticaretinden tutuklanmıştı. Ayşe Dırla’nın ardından, 3 kilo eroinle yakalanan Dırla'nın kız kardeşi de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kadir Şeker’in kurtarmaya çalıştığı kadının kız kardeşi tutuklandı

Darbedilen kadını kurtarmak isterken, kadının erkek arkadaşının ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yargılanan Kadir Şeker, 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Kadir Şeker'in kurtarmak istediği darbedilen Ayşe Dırla, daha sonra uyuşturucu ticareti gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Dırla'nın kız kardeşi de 3 kilo eroinle yakalandı.

UYUŞTURUCU TİCARETİNDEN TUTUKLANMIŞTI

Konya’da parkta kız arkadaşına şiddet gösterdiği iddia edilen Özgür Duran’a, Kadir Şeker engel olmak istedi. Duran müdahale ettiği sırada yaşanan boğuşmada bıçaklayarak ölümüne neden olan Kadir Şeker, tutuklanarak cezaevine gönderdildi. Şeker'in kurtarmaya çalıştığı Ayşe Dırla’nın uyuşturucu ticaretinden tutuklandı, ardından kız kardeşinin bulunduğu araçtan da uyuşturucu madde çıktı.

KIZ KARDEŞİ DE CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin çalışmalarında yapılan operasyonda oto kurtarma çekici olan bir araçta yapılan aramada 3 kilo eroin ele geçirildi. Araçta bulunan Ayşe Dırla'nın kız kardeşi Figen Dırla ve Erdal Güneş gözaltına alındı. Uyuşturucu madde ticari yapmak suçundan adliyeye sevk edilen Fiden Dırla ve Erdal Güneş çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kadir Şeker davasında flaş gelişme Kadir Şeker davasında flaş gelişme Yerel mahkemenin Kadir Şeker hakkındaki kararına ilişkin itiraz talepleri, istinaf mahkemesince reddedildi.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 

1 Yorum

  1. Mirac

    Adam kadını korumak için böyle bir sey yapiyor,kadin suçlu ;saldiran adam zaten suçlu ama en fazla cezayı savunan adam aliyor oh ne güzel ya memleket.

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber