2022-01-26 09:33:08

Yıllar önce yaptığı kardan kadınla evlenen adamın eşine verdiği hediye herkesi şaşırttı

Bursa'da 7 yıl önce kendisine kardan kadın yapıp onunla evlenen ve sosyal medyada büyü ilgi gören adam, eşinin yaşlandığını söyleyerek bir hediye verdi. Kardan gelinle onlarca fotoğraf paylaşan kar sevdalısı adamın verdiği hediye herkesi şaşırttı.

Yıllar önce yaptığı kardan kadınla evlenen adamın eşine verdiği hediye herkesi şaşırttı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bursa’da 7 yıl önce kardan gelin yaparak onunla evlenen adam, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Kar sevdalısı adam paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada tıklanma rekorları kırarken bu kez de eşinin yaşlandığını söyleyerek ona bir hediye verdi. 

ÜŞÜMESİN DİYE BABAANNESİNİN KIYAFETLERİNİ GİYDİRDİ

Gürsu’da 7 yıl önce kardan bir gelin, 2 yıl sona da bikinili kardan kadın görüntüleriyle sosyal medyada izlenme rekorları kıran bir çocuk babası Ertan Kalktık, bu sene de kardan kadının yaşlılığını canlandırdı. Yağan lapa lapa kara aldırış etmeden 3 saatlik çalışmayla kardan kadın yapan Kalktık, üşümesin diye ona babaannesinin kıyafetlerini giydirip bu haliyle çektiği fotoğraflarla ilgi odağı haline geldi.

Kalktık, evlenirken altın kolye taktığı kardan karısına bu kez de yaşlılıkta en iyi hediye olarak düşündüğü takma diş hediye etti.

"MAYOLU OLUNCA TEPKİYE YOL AÇTI"

Maksadının kızı ve yeğenlerini eğlendirmek olduğunu belirten Ertan Kalktık, “7 yıl önce çocuklarla eğlenmek için kardan gelin yapmıştım, 2 sonra da kardan kadınla balayı konsepti gibi düşündük. Biraz mayolu olunca internette tepkiye yol açtı. Olumsuz yorum yapanlar olmuştu” dedi.

"ONA VERİLECEK EN GÜZEL HEDİYE"

Bu yıl da çok fazla kar yağınca arkadaşlarının balayından sonra kendisinden doğum ve kardan bebekler gibi şeyler beklediğini dile getiren Kalktık, "Fakat aradan çok zaman geçince, yıllar sonrası gibi nostalji yapıp bu kez kardan yaşlı kadın yaptım. Ona verilecek en güzel hediyenin takma diş olduğunu düşünerek, biraz espri kattım. Biraz daha film tadında oldu. Evlilik, balayı ve yaşlılığın daha uygun olacağını düşündüm. Ben de yaşlandım. İlk videodan sonra benim de sakallarım hayli beyazlamış" diye konuştu.

"HOŞ BİR HATIRA OLARAK KALIYOR"

Kardan yaşlı kadının yapımının yaklaşık 3 saat sürdüğünü ifade eden Kalktık, “Kıyafetlerini giydirmek zaman aldı. Diz örtüsü ve şalı rahmetli babaannemin, dişleri ise söylemeyeyim” diyerek espri yaptı.

Ertan Kalktık, çıkan haberlere eşinin tepkisiyle alâkalı ise, "Yapınca çok gülüyorlar, haberlere düşünce de kızıyorlar. Gelen bazı yorumlara üzülüyorlar, ama çevremdekilerden olumlu cevaplar alınca bizim için sadece hoş bir hatıra olarak kalıyor" dedi.

Etiketler