2022-01-25 10:48:10

Karlı yolları kayakla aştı: İstanbul'un konuştuğu genç TGRT Haber'de

İstanbul’da yağan kar hayatı felç ederken araçlar yolda kaldı. Ulaşım durma noktasına gelirken beden eğitimi öğretmeni Fatih Işık, megakentin karlı yollarını kayakla aştı. Avcılar'dan Firuzköy'e kayak yaparak giden Işık, yaşadığı deneyimi ve neden böyle bir video çektiğini TGRT Haber’de açıkladı.

Karlı yolları kayakla aştı: İstanbul'un konuştuğu genç TGRT Haber'de
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul’da yağan şiddetli kar sonrası megakentte sürücüler tipi nedeniyle yollarda mahsur kaldı. Anayollar dahi kapanırken trafik kilitlendi. Ulaşım adeta durma noktasına gelirken Fatih Işık isimli bir kişi Avcılar'dan Firuzköy'e kadar karla kaplanan yolda kayak yaparak gitti. Sosyal medyadan paylaşılan görüntüler, büyük beğeni topladı. İhlas Haber Ajansı muhabiri Deniz Zeybek'in Fatih Işık'a ulaştı. Fatih Işık ile neden böyle bir video çektiğini TGRT Haber'de anlattı. 

KAYAK YAPARAK GİTTİ

İstanbul'da bir kişi araçların yolda kaldığı ve belediye otobüslerin çalışmadığı megakentte ulaşımını kendi yöntemleriyle sağladı. Karla kaplanan yolda Avcılar’dan Firuzköy’e kadar kayak yaparak giden Fatih Işık isimli kişi çekitği görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Görüntüler izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

3 GÜN DAHA KAR VAR

Gecenin ilerleyen saatlerinde yağış Anadolu Yakası’nda da kendini göstermeye başladı, bugün ise şehirde havanın düne göre çok daha sakin geçmesi bekleniyor. Meteoroloji'nin yayınladığı hava raporlarındaysa İstanbul'da kar, 3 gün daha etkisini sürdürecek.

 

Etiketler