Tarih : 22.06.2021 - 23:53 Yorum : 0

Katil koca duruşma boyunca ağladı

Samsun’da karısını boynundan bıçaklayarak öldüren Oğuz Taner Ekmenci yargılandığı duruşma boyunca gözyaşı döküp ağladı.

Katil koca duruşma boyunca ağladı

Samsun’da 4 katlı apartmanın 4. katında meydana gelen mühendis Oğuz Taner Ekmenci (50), 2 çocuk annesi karısı Mihrican Ekmenci’yi (46) evlerinde boynundan bıçaklayarak öldürdü. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan katil zanlısı koca tutuklandı. Samsun 1 Ağır Ceza Mahkemesinde görüşen davada ilk duruşma bugün görüldü. Mihrican Ekmenci'nin anne, babası ve kardeşleri cinayetin planlı işlendiğini ve sanığın anne ve babasının da iştirak ettiğini iddia etti ve sanığın da en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.

“ÖLDÜRME KASTIM YOKTU”

Duruşma boyunca ağlayan Oğuz Taner Ekmenci verdiği ifadede, "Çok uzun süredir tartışıyoruz. Kavga ediyoruz. Olay gecesi de bağırdı çağırdı bana. Oğlumla kavga etti ben ayırdım. 'Eve para getirmiyorsun' dedi. Geçmişten gelen birikimin etkisiyle bir anlık cinnetle mutfaktan bıçağı aldım bir sefer vurdum. Öldürme kastım yoktu" ifadelerini kullandı. Mahkeme Oğuz Taner Ekmenci'nin adli tıp kurumuna sevk edilerek akli dengesinin ve cezai ehliyetinin olup olmadığının araştırmasına karar vererek duruşmayı 4 Kasım tarihine erteledi.

Balkondan düştü öldü sanılıyordu! Katili husumetlisi çıktı Balkondan düşerek öldü sanılıyordu! Husumetlisi öldürmüş Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde düşerek öldüğü sanılan şahsın husumetlisi olduğu iddia edilen kişi tarafından balkondan atılarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Mahkeme tutuklu sanıklar B.T., Y.D. ve A.Ş.’ye ‘yağma’ suçundan 9’ar yıl 9 ay, tutuklu sanık H.K.’ye ise ‘kasten adam öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet ile ‘yağma’ suçundan 9 yıl 9 ay hapis cezası verdi.

Evde ölü bulunan çiftin katili en yakınları çıktı Evde ölü bulunan çiftin katili en yakınları çıktı Balıkesir'in Edremit ilçesinde kan donduran cinayet olayı yaşandı. Bir çiftin evde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturmada katil tanıdık çıktı.

Kaynak : İHA
Etiketler : Samsun kadın cinayeti
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber