22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %51
Rüzgar 3.98 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/14˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
26˚/19˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2021-12-29 12:00:31

Kız arkadaşıyla tartışınca çatıya çıktı, görenler canlı yayın yaptı

Başakşehir'de kız arkadaşından ayrılan genç, inşaat halindeki 19 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Genç, kız arkadaşının olay yerine getirilmesinin ardından çatıdan inmeye ikna olurken, yoldan geçen vatandaşlar, sosyal medyadan canlı yayın yaparak o anları takipçileriyle paylaştı.

Kız arkadaşıyla tartışınca çatıya çıktı, görenler canlı yayın yaptı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Başakşehir'de kız arkadaşından ayrılan genç, inşaat halindeki 19 katlı binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. O anları izleyen vatandaşlar sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptı.

İNTİHAR ETMEYE KALKTI

Dün akşam saat 18.15 sıralarında Başakşehir Saraçlar Sanayi Sitesinde ki bir lokantada çalışan yabancı uyruklu kız ile sevgilisi arasında tartışma çıktı.

Çiftin ayrılmasıyla son bulan tartışmanın ardından sakinleşemeyen genç adam, sanayi sitesindeki inşaat halindeki 19 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi.

CANLI YAYIN YAPTILAR

İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı, polis ekipleri genci ikna etmek için yanına çıktı. Bu sırada yoldan geçen onlarca vatandaş sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaparak o anları izledi.

GÜÇLÜKLE İKNA EDİLDİ

Gencin isteği üzerine olay yerine kız arkadaşı da getirildi. Yaklaşık 2 saat süren ikna çabalarının ardından çıktığı çatıdan inen genç hastaneye kaldırıldı.

Etiketler