26˚
İstanbul
26˚
hafif yağmur
Nem %58
Rüzgar 4.57 /s
Cumartesi
26˚/19˚
Pazar
29˚/20˚
Pazartesi
27˚/21˚
Salı
27˚/20˚
27 Mayıs 2022 Cuma
2022-01-28 16:49:54

Kontrol noktasındaki polis ölümden döndü: O anlar kamerada

İzmir’in Bornova ilçesinde çevirme noktasında görev yapan bir polis ölümden döndü. Polis, hontrol noktasına hızla giren bir aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Korku dolu anlar bir araç kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kontrol noktasındaki polis ölümden döndü: O anlar kamerada
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İzmir’in Bornova ilçesinde meydana gelen olayda, İzmir - Manisa yolu, Karaçam trafik kontrol noktasında görevli polis memuru, hızla gelen bir aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu.
Polis memurunun yolda olduğunu son anda fark eden araç sürücüsü ani bir manevra yaptı; polis memuru da aracın önünden bir anda kenara kaçtı. Aracın altında kalmaktan son anda kurtulan polis memuru şok yaşadı.

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan olay, hafif ticari aracın arkasında seyir halinde olan bir aracın kamerası tarafından görüntülendi. Görüntüde hafif ticari aracın çevirme noktasına girmesi, polis memurunu sonda fark ederek manevra yapması ve polisin korkuyla kenara sıçradığı anlar yer aldı.

İYİ YOLCULUKLAR DİLEDİ

Öte yandan olayın şokuyla korku dolu anlar yaşayan polis, sürücünün kastı olmaması nedeniyle kendisine herhangi bir işlem yapmadı. Sürücünün evraklarını inceleyen polis, sürücüye de 'iyi yolculuklar' diledi.

 

Etiketler