21˚
İstanbul
21˚
az bulutlu
Nem %56
Rüzgar 4.35 /s
Salı
23˚/16˚
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
17˚/11˚
Cuma
19˚/12˚
16 Mayıs 2022 Pazartesi
2021-11-03 19:45:05

Köpeklerden kaçarken araç çarpan çağrı merkezi çalışanı ağır yaralandı

Iğdır’da112 Acil Çağrı Merkezi çalışanı, işe giderken çevre yolunda refüjde köpeklerin saldırmasıyla bir anda yola fırladı. Minibüsün çarptığı çağrı merkezi çalışanı ağır yaralandı.

Köpeklerden kaçarken araç çarpan çağrı merkezi çalışanı ağır yaralandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bingöl'de, engelli kadrosundan atanan ve ismi öğrenilemeyen 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanı, sabah işe gitmek için evinden çıktı. İş yerinin bulunduğu Söğütlü Mahallesine gelen çalışan, karşıya geçmek için araçların geçmesini bekledi.

O an çevrede otlayan koyunların yanındaki köpekler, 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanına saldırdı. Kaçarak refüjden çıkıp karşıya geçmeye çalışırken şahsa, o an yoldan geçen bir minibüs çarptı.

'DURUMU AĞIRDI'

Çarpmanın etkisiyle savrulan kişiyi görenler hemen sağlık ekibine ve polislere haber verdi. Olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılan şahsın ağır yaralı olduğu, durumunun iyiye gittiği tespit edildi.

Kazayı gören Kamuran Dursun, "112'de çalışıyor, her sabah geliyor, görüyorduk. Araba sesine gittik, baktık araç çarpmış. Durumu ağırdı. Sadece bir ayağında oynama olduğunu gördüm, ondan sonra polis geldi" dedi.

Olayla ilgili incelemeler sürüyor.

Etiketler