20˚
İstanbul
20˚
açık
Nem %40
Rüzgar 6.36 /s
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
24˚/16˚
Pazartesi
22˚/16˚
Salı
22˚/14˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2021-11-13 18:10:22

Küçük çocuğun feci ölümü: Oynamak için içine girdiği çamaşır makinesi sonu oldu

Kastamonu’nun Araç ilçesinde 5 yaşındaki çocuk, oynamak için çamaşır makinesinin içine girerek saklandı. Durumdan habersiz olan annesinin makineyi çalıştırması neticesinde hayatını kaybetti.

Küçük çocuğun feci ölümü: Oynamak için içine girdiği çamaşır makinesi sonu oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kastamonu’nun Araç ilçesi Çay Mahallesi’nde oyun oynamak için çamaşır makine giren çocuk, annesinin kendisi fark etmeden makineyi çalıştırmasını nedeniyle feci şekilde can verdi.

GELEN SESLERDEN ŞÜPHELENDİ

5 yaşındaki Mert E., evde oyun oynadığı sırada çamaşır makinesinin içine girerek çamaşırların arasına saklandı. Bu sırada küçük Mert’in annesi Nuran E., çocuğunun içine saklandığından haberi olmadan çamaşırların yıkanması için çamaşır makinesini çalıştırdı.

Bir süre sonra gelen seslerden şüphelenen anne, makinenin yanına gitti. Annesi, durdurduğu makinenin kapağını açınca küçük Mert ile karşılaştı.

YARALI ÇOCUK KURTARILAMADI

Makineden yaralı bir şekilde annesi tarafından çıkartılan Mert, Araç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından küçük çocuk, ambulansla Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen 5 yaşındaki Mert, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olayın ardından Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekipleri, olay yerinde incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, küçük Mert’in cenazesi ise morga kaldırıldı.

Etiketler