Tarih : 23.06.2021 - 23:58 Yorum : 0

Kuyumcular arasında altın kavgası

Kocaeli’de ilçesinde iki kuyumcu arasında çıkan tartışmanın büyümesiyle iki grup arasında sokak ortasında birbirine girdi.

Kuyumcular arasında altın kavgası

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde meydana gelen olayda kuyumcular arasında kavga çıktı. İddialara göre cadde üzerinde bulunan bir kuyumcuya giden bir vatandaş, aynı bölgede bulunan bir kuyumcudan aldığı reşat altını bozdurmak istediğini söyledi. Kuyumcunun bozdurmak istediği altının altın kaplama olduğunu söylemesi üzerine vatandaş, altını aldığı kuyumcuya giderek durumu anlattı. Altını satan kuyumcu vatandaş ile birlikte, altının altın kaplama olduğunu söyleyen kuyumcunun iş yerine gitti. Kuyumcular arasında altın sebebi ile çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kuyumcuların yakınlarının da gelmesi ile iki grup cadde ortasında birbirine girdi.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

Sokak ortasında meydana gelen kavgayı vatandaşlar polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavga eden iki grubu ayırdı. Kavga eden şahıslar birbirlerinden şikayetçi olmadı. Kavga anı ise vatandaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi

Etiketler : Kocaeli kuyumcu kavga
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber