Tarih : 10.06.2021 - 12:32 Yorum : 0

Lüks AVM'de hırsızlık: Mağazaya ayakkabı deneme bahanesiyle girdi kayıplara karıştı

Sarıyer'de deneme bahanesiyle lüks bir AVM'de hırsızlık olayı yaşandı. Eski ayakkabısını mağazada bırakan zanlı deneme amaçlı giydiği ayakkabılarla kayıplara karıştı. Sarıyer polisi, yakaladı.

Lüks AVM'de hırsızlık: Mağazaya ayakkabı deneme bahanesiyle girdi kayıplara karıştı

Sarıyer İstinye'de lüks bir AVM'de herkesi şaşkınlığa uğratan bir olay yaşandı. 14 yaşındaki E.S., bir ayakkabı mağazasına girdi. Deneme bahanesiyle ise 8 bin liralık ayakkabıları giydi. Ayağında 8 bin liralık ayakkabılar varken E.S., görevlilierin bir anlık dalgınlığından faydalandı ve mağazadan ayrıldı.

E.S.'nin hırsızlığı güvenlik kamerları tarafından anbean kaydedildi. Mağaza çalışanları, bir süre sonra hırsızlığı fark etti ve polise haber verildi. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

AYAKKABININ YANI SIRA PARFÜM DE ÇALDI

Polis ekipleri, zanlının AVM'den 8 bin liralık ayakkabıyla ayrılmasının ardından taksiye binerek bölgeden uzaklaştığı tespit etti. Ekipler, taksiyi Şişli'de durdurdu. Gözaltına alınan E.S.'nin bir başka mağazadan da parfüm çaldığı tespit edildi. Adliyeye sevk edilen zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul’da 225 bin liralık çanta hırsızlığı İstanbul’da 225 bin liralık çanta hırsızlığı İstinye’de bir AVM’deki lüks mağaza giren Rus uyruklu 2 şüpheli, 225 bin lira değerinde çantayı çaldı

Milyonluk oto hırsızlığı: Suçu patronuna attı Milyonluk oto hırsızlığı: Suçu patronuna attı İstanbul Kağıthane’de eskiden çalıştığı bir otoparka girip 800 bin lira değerinde lüks otomobili çaldı. Ekiplerin adım adım izini sürdükleri otomobili Beyoğlu’nda buldu.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber