Tarih : 07.12.2021 - 11:08 Yorum : 0

Mahalle muhtarı eski kız arkadaşına dehşet yaşattı! Muhtarlık binasında dövdü, iftiralarda bulundu

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde mahalle muhtarı erkek arkadaşından ayrılmak isteyen kadın, defalarca darp edildiğini ve kendisine iftira atıldığını belirtti. Çocuğunun başına bir şey gelmesinden endişe eden kadın adli işlem başlatırken yetkililerden yardım çağrısında bulundu.

Mahalle muhtarı eski kız arkadaşına dehşet yaşattı! Muhtarlık binasında dövdü, iftiralarda bulundu

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde meydana gelen olayda M.K. isimli kadın mahalle muhtarı olan eski erkek arkadaşı tarafından dehşeti yaşadı. Eski erkek arkadaşından sürekli şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrılan M.K. aradan geçen süreye rağmen eski erkek arkadaşının kendisini rahat bırakmadığını dile getirdi.

“OĞLUMUN OKULUNA GİDEREK BASKI YAPTI”

Eski erkek arkadaşının kendi adına sosyal medyada sahte hesaplar açtığını ve bu hesaplarda kendini hayat kadını gibi tanıttığını belirten M.K. “ Bir seferinde ise bu adam, oğlumun okuluna giderek benim hayat kadını olduğumu söyledi. Oğlumun okuldan atılması için müdüre baskı yaptı” dedi. Tehdit ve iftiranın yanı sıra muhtar olan eski erkek arkadaşı tarafından muhtarlık ofisinde dahi darp edildiğini iddia eden kadın, adli işlem başlattıklarını belirterek koruma talep etti.

“O GECE ÖLECEĞİM DİYE ÇOK KORKTUM”

En son ise eski sevgilisi tarafından zorla alı konulduğunu belirten M:K., “Yaklaşık 3 hafta önce muhtarlar yemeği düzenledi ve bir azası ile beni de programa davet etti. Başıma daha çok bela olmasın, çevremdekileri daha fazla rahatsız etmesin diye yemeğe gitmek zorunda kaldım. Oradan çıktığımızda ise kolumdan tutup beni zorla arabasına bindirdi. Issız bir yere götürdü, kimse yoktu yardım isteyemedim. Kapıları kilitledi ve silahını çıkardı. O gece benim ölüm çıkacak diye çok korktum. Bana tehditler savurmaya başladı.’ Buralardan gideceksin, kimse ile görüşmeyeceksin, seni herkese rezil edeceğim’ dedi. Elinde bana ait uygunsuz resimler var ve onları aileme, eski eşime göstermekle tehdit etti. Karşı koymaya çalıştım ama gücüm yetmedi. Bende suyuna giderek kurtuldum. O anlarda ise aklıma evladım geldi. Çünkü bu adam ruh hastası, bana bir şey yapmasa da çocuğuma bir şey yapar ve yaptırır. Bana da zaten sürekli ‘benim kaybedecek bir şeyim yok, ben kendim yapmam yaptırırım, benim yerime cezaevinde yatacak çok’ diyordu” diyerek yaşadıklarını anlattı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber