2022-05-25 14:30:17 | Son Güncelleme : 2022-05-25 15:00:56

Marmaray 'taciz' arbedesi: Yabancı uyruklu şahıs, kadın yolcuların fotoğrafını çekti

Marmaray'da kadınların fotoğraflarını çeken yabancı uyruklu şahıs, trendeki yolcular tarafından fark edildi. 'Fotoğrafımı çekmiş' diyerek tacizciye tepki gösteren kadın yolcuya, diğer yolcular da destek verince arbede yaşandı.

Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından şahıs trenden aşağıya indirildi.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından şahıs trenden aşağıya indirildi.

Marmaray'da kadın yolcuların fotoğrafını çeken yabancı uyruklu şahıs, suç üstü yakalanınca arbede yaşandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

ARKADAŞINA GÖNDERDİ

Dün saat 17.00 sıralarında Gebze-Yenikapı seferini yapan Marmaray treninde Üsküdar İstasyonu'nda, yabancı uyruklu bir şahıs, yolculuk yapan kadınların uygunsuz fotoğraflarını çekerek mesaj yoluyla arkadaşına attı.

'TAMAM SİL FOTOĞRAFI'

Bu sırada genç bir kadın, şahsın kendisinin fotoğrafını çektiğini fark edince 'Fotoğrafımı çekmiş' diyerek olaya tepki gösterdi. Bunun üzerine bağrışmaların yaşanması üzerine çevredeki vatandaşlar devreye girdi.

Yolculuk yapan diğer kadınların, “Sil o fotoğrafı, terbiyesiz, sen ne zannediyorsun kendini” tepkileri üzerine yabancı uyruklu şahısın “tamam sil fotoğrafı” demesi de dikkat çekti.

TRENDEN İNDİRİLDİ

Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından şahıs trenden aşağıya indirildi. Bölgedeki güvenlik görevlileri de olay yerine gelerek olaya müdahale etti.

O anlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Etiketler