23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %48
Rüzgar 5.03 /s
Perşembe
25˚/17˚
Cuma
25˚/19˚
Cumartesi
25˚/17˚
Pazar
25˚/17˚
25 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-10-05 17:41:27

Maskesiz vatandaş polisi görünce yüzünü şapkayla kapattı

Bolu’da, korona virüs önlemlerini denetleyen polis ekiplerini gören maskesiz vatandaş paniğe kapıldı. Yüzünü şapkasıyla gizlemeye kalkan vatandaş, ekiplerinin uyarısının ardından maskesini takarak bölgeden uzaklaştı.

Maskesiz vatandaş polisi görünce yüzünü şapkayla kapattı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bolu’da, öğrencilerin gelmesiyle birlikte nüfus artışının yaşandı. Öğrencilerin gelişi ve korona virüs vakalarının son günlerde hızlı artış göstermesinin ardından kentin en işlek caddesi olan İzzet Baysal Caddesi’nde polis ekipleri denetim yaptı. Ekipler caddede yaptıkları denetimlerde maske takmayan ve kurallara uymayanlara uyarılarda bulundu.

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Maskesini elinde taşıyan bir vatandaş polis ekiplerini görünce önce yüzünü şapkayla gizleyerek kaçmaya çalıştı. Polisin kendisini fark ettiğini anlayan vatandaş daha sonra yapılan uyarıyla birlikte elindeki maskesini taktı.

MASKESİ CEBİNDEN ÇIKTI

Bisikletiyle caddede ilerleyen maskesiz bir genci durduran ekipler, gençten maskesini takmasını istedi. Gencin maskesinin koptuğunu söylemesi üzerine polis memuru şahsın cebindeki maskeyi gördü. Polisin maskeyi işaret etmesi üzerine genç cebinden çıkardığı maskeyi takarak uzaklaştı.

Etiketler