2021-09-21 23:42:43

Önce eşini sonra kendisini silahla vurarak intihar etti

Giresun'un Eynesil ilçesinde oto elektrik tamircisi olarak çalışan 46 yaşındaki Murat Çetin, bilinmeyen bir sebepten dolayı eşi Şennur Çetin'i silahla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla başına ateş ederek hayatına son verdi. Şennur Çetin'in yaklaşık 2 yıldır amansız bir hastalıkla mücadele ettiği öğrenildi.

Önce eşini sonra kendisini silahla vurarak intihar etti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İlçenin Gümüşçay mahallesinde oturan ve ilçede oto elektrik tamircisi olarak çalışan 46 yaşındaki Murat Çetin bu akşam saat 19.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenden dolayı önce eşi Şennur Çetin'i göğsünden, sonra aynı silahla kendisini kafasından ateş ederek intihar etti.

ONA BİR ŞEY OLURSA BEN NE YAPARIM

Şennur Çetin'in yaklaşık 2 yıldır amansız bir hastalıkla mücadele ettiği, hastalığının son evresinde olduğu ve eşi Murat Çetin'in arkadaş çevresine "Ona bir şey olursa ben ne yaparım" dediği kaydedildi.

Çiftin tek evlatları olan ve bir süre önce askerden geldiği öğrenilen oğullarının da olay sırasında evde olduğu öğrenilirken, cesetleri Cumhuriyet Savcısının olay yerindeki incelemesinin ardından otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderilecek bildirildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Etiketler