2021-12-06 09:05:17

Sahibi tatile çıkarken balkonda bıraktı! 10 gün aç ve susuz kalan köpek kurtarıldı

Bolu'da bir binanın üçüncü katından köpek sesleri gelmesi üzerine, sahibinin tatile gittiği köpeği balkonda bıraktığı öğrenildi. 10 gündür aç ve susuz kalan köpek, itfaiye ekiplerinin merdivenli aracı ile kurtarıldı.

Sahibi tatile çıkarken balkonda bıraktı! 10 gün aç ve susuz kalan köpek kurtarıldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bolu'da 10 gündür balkonda aç ve susuz şekilde bırakılan köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Sahibinin hayvanı balkonda mahsur bırakarak tatile gittiği öğrenilirken kurtarılan köpek, Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesine götürüldü.

10 gün balkonda mahsur kalan köpeğin yaşadığı alanı görenler, köpek sahibine sitem etti.

CUMHURİYET SAVCISI'NDAN İZİN ALINDI

İddiaya göre, Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın 3’üncü katındaki balkondan yaklaşık 10 gündür köpek sesi geldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri köpeğin bulunduğu dairenin sahibine ulaşmaya çalıştı.

Evde yaşayan kişilere ulaşılamaması üzerine köpeğin balkondan alınabilmesi için Cumhuriyet Savcısı’ndan izin alındı.

Kurtarılan köpek büyük sevinç yaşadı.

KÖPEĞİN MUTLULUĞU ALKIŞLARLA TAÇLANDI

Merdivenli itfaiye aracıyla köpeğin evin balkonuna çıkan ekipler, 10 gündür aç ve susuz kalan köpeği mahsur kaldığı yerden kurtardılar. Ekiplerin aşağı indirdiği köpek büyük mutluluk yaşarken çevredeki vatandaşlar da alkışlarıyla itfaiyecilere teşekkür etti.

Sahibinin balkonda bırakarak tatile çıktığı iddia edilen köpek tedavilerinin yapılması için Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesine götürüldü.

Etiketler