Tarih : 30.05.2021 - 07:09 Yorum : 0

Şehidimizin kimliği belli oldu

​Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonu'nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş'in şehit ateşi Ankara'ya düştü.

Şehidimizin kimliği belli oldu

​Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonu'nda Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş teröristlerle çıkan çatışmada şehit düştü.

ŞEHADET HABERİ AİLESİNE VERİLDİ

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren-15 Operasyonu'nda teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Keleş'in şehadet haberi Ankara'daki ailesine verildi

TÜRK BAYRAĞI ASILDI

Jandarma yetkilileri, sağlık ekipleriyle geldikleri Keçiören ilçesi Kafkas Mahallesi'nde yaşayan Peruzat ve Hasan Keleş çiftine oğullarının şehit olduğu haberini verdi. İki çocuk babası olduğu öğrenilen şehidin komşuları ve yakınları baba evinde bir araya gelirken, evinin bulunduğu binaya polis ve jandarma ekipleri Türk bayrağı astı.

Eren-15 operasyonunda 1 asker şehit oldu Eren-15 operasyonundan acı haber! İçişleri Bakanlığı, Ağrı'da Eren-15 operasyonu sırasında çıkan çatışma sonucu bir jandarma personelinin şehit olduğunu açıkladı.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber