2021-11-02 11:27:40

Sözlü tacize uğrayan kadını kurtarmak isterken magandalar tarafından bıçaklandı

Denizli’de ana caddede yürüyüş yapan kadının 3 kişi tarafından sözlü tacize uğradığı gören bir vatandaş, yardıma koştu. Şehir magandaları tarafından darp edilen ve yüzü bıçakla kesilen talihsiz adama ilk müdahaleyi sağlık ekipleri yaptı.

Sözlü tacize uğrayan kadını kurtarmak isterken magandalar tarafından bıçaklandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde meydana gelen olayda gece saatlerinde yürüyüşe çıkan Evren Çetin, yolda yürüdüğü sırada 3 kişinin sözlü tacizine uğradı. Gülşen Ş.’yi rahatsız ettiğini fark eden Çetin, kadının yardımına koştu. Gülşen Ş’yi rahatsız eden kişileri uyarıp araya giren Evren Çetin, magandalar tarafından darp edildi.

“BEN HER ZAMAN YARDIM EDERİM”

Şüphelilerden biri ardından yanında bulundurduğu bıçağı çıkartarak Çetin’i yüzünden bıçakladı. Kanlar içinde kalan Çetin, kendini yere bıraktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edilirken 3 şüpheli kaçmadan polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakaladı.  Sağlık ekiplerini beklerden kurtardığı kadın ile beraber sağlık ekiplerinin gelmesini bekleyen Çetin, “Kadın gidiyordu. Kurtarmak için karıştım. Ben her zaman böyle yardım ederim” dedikten sonra ambulansa alındı.

Talihsiz adam sözlü tacizden kurtardığı kadın ile sağlık ekiplerini bekledi. 

Olay yerine gelen polis ikibi, 3 şüpheliyi kıskıvrak yakaladı.

 

Etiketler