Tarih : 18.06.2021 - 09:07 Yorum : 0

THY ikram hizmetine yeniden başladı

Türk Hava Yolları (THY), yurt dışı seferlerde Kovid-19 salgını sebebiyle geçici olarak kaldırılan ikram hizmetlerine bugün yeniden başladı.

THY ikram hizmetine yeniden başladı

Vaka sayılarının düşmesiyle birlikte koronavirüs salgınının sebep olduğu olumsuzluklardan biri daha ortadan kalkıyor. Dünya çapında aşılama oranının hızla artması ve ülkelerde normalleşme adımlarının hızlandırılması sonrası ara verilen uygulamalar yeniden devreye koyuluyor. O uygulamalardan biri de uçuşlardaki ikram hizmeti.

Türk Hava Yolları (THY), geçen sene Kovid-19 salgını yüzünden geçici süreyle durdurulan yurt dışı seyahatlerindeki ikram hizmetine bugün yeniden başladı.

"İKRAMLARI ÖZLEDİNİZ DEĞİL Mİ?"

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter hesabından konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Yolcuları sevindiren haber THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'den geldi. Ekşi, sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

"Uçakta ikramları özlediniz değil mi? Dünya genelinde aşılanan insan sayısının artması, yurt dışı rotalardaki uygulamalar ve en önemlisi sizin taleplerinizi dikkate alarak 18 Haziran'dan itibaren tüm yurt dışı uçuşlarında ikram vermeye başlıyoruz. Konfor ve emniyet ile.."

THY'den kademeli normalleşmede seyahat açıklaması! THY'den kademeli normalleşmede seyahat açıklaması! THY, kademeli normalleşme döneminde yolcuların yurt içi uçuş biletlerini seyahat izin belgesine ihtiyaç duymadan alabileceklerini duyurdu.

THY'den yurt dışı yolcularına tam kapanma uyarısı THY'den yurt dışı yolcularına tam kapanma uyarısı Türk Hava Yolları (THY), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında tam kapanmanın uygulanacağı 29 Nisan-17 Mayıs arasında, yurt dışından gelmeyi ya da yurt dışına çıkmayı planlayan yolcuların seyahatlerini "biletlerini ibraz ederek ve varış ülkesi kabul şartlarını dikkate alarak" gerçekleştirebileceğini duyurdu.

Etiketler : THY UÇAK SEFER İKRAM YEMEK
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber