2022-05-19 22:20:00 | Son Güncelleme : 2022-05-19 22:20:41

Tiktok için atladığı sulama kanalında boğuldu

Şanlıurfa'da Tiktok'ta popüler olan meydan okuma videolarından birini çekmek isteyen 19 yaşındaki genç, sulama kanalına atladıktan kayboldu. Dalgıç polisler, yaklaşık 500 metre mesafedeki kanal kapaklarına sıkışmış halde gencin cansız bedenini buldu.

Tiktok videosu çekmek için sulama kanalına atlayan kişi sayısının arttığını belirtildi.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Tiktok videosu çekmek için sulama kanalına atlayan kişi sayısının arttığını belirtildi.

Şanlıurfa'da Tiktok videosu için sulama kanalına atlayan genç, boğularak hayatını kaybetti.

GÖZDEN KAYBOLDU

Haliliye ilçesinden geçen sulama kanalında 19 yaşındaki İshak Aşkan, son günlerde Tiktok'ta gençler arasında sulama kanalına atlama konusunda yaşanan meydan okuma videosu çekmek istedi. Kanala atlayan Aşkan, bir süre suda çırpındıktan sonra gözden kayboldu.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kanalda çalışma başlatan dalgıç polisler, genci yaklaşık 500 metre mesafedeki kanal kapaklarına sıkışmış halde buldu. Ekipler, tarafından kanaldan çıkarılan Aşkan'ın cesedi otopsi için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YETKİLİLERE ÇAĞRI

Son günlerde sosyal medyada Tiktok videosu çekmek için sulama kanalına atlayan kişi sayısının arttığını belirten Cihangir Yaşar, yetkilerin bu duruma el atması gerektiğini söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.