Tarih : 18.10.2021 - 14:45 Yorum : 0

Toprağa gömülen cesedin kafatasını çoban buldu

Afyonkarahisar’da 3 ay 10 gündür kayıp olan 40 yaşındaki şahısın vahşice öldürülerek toprağa gömülü cesedinin kafatası, yabancı uyruklu bir çoban tarafından hayvan otlattığı sırada merada bulundu. Gönk’ün cinayet zanlılarının bulunması için güvenlik ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Toprağa gömülen cesedin kafatasını çoban buldu

Afyonkarahisar’ın Fathibey kasabasında 9 Temmuz gece saat 22.00 sıralarında bir arkadaşıyla buluşmak üzere evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 40 yaşındaki Osman Gönk her yerde aranıyordu. Gönk'ün cansız bedenine ait kafatasını hayvan otlatan yabancı uyruklu bir çoban buldu.

CANSIZ BEDENİ KEPÇEYLE ÇIKARILDI

Merkeze bağlı Burhaniye köyünde bu sabah yabancı uyruklu M.F. isimli çoban tarafından Osman Gönk’ün toprağa gömülü vaziyetteki cesedinin kafatası bulundu. Vahşice öldürülen şahsın kafatasını bulan çoban durumu jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine cesedin gömülü olduğu araziye gelen jandarma ekipleri kepçe yardımı ile Gönk’e ait olduğu tespit edilen cesedi çıkartarak otopsi için Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna götürdü.

YAKINLARI ARAZİDE İNCELEME YAPTI

Cesedin bulunmasının ardından Osman Gönk’ün yakınları haber alır almaz jandarma tarafından kazılan araziye gelerek burada inceleme yaptı. Kaybolduktan 3 ay 10 gün sonra cesedi bulanan Osman Gönk’ün cinayet zanlılarının bulunması için jandarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.


Osman Gönk

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber