2021-09-05 15:30:23

Tren kazasında facia göz göre göre gelmiş: Kelle koltukta gidiyoruz

Tekirdağ’ın Ergene ilçesindeki hemzemin geçitte tren ile fabrika servisinin karıştığı kazada 6 kişi hayatını kaybetti. Kazada hayatını kaybeden Nebibe Korkmaz ve Hülya Dinçkol son yolculuğuna uğurlandı. Nebibe Korkmaz'ın daha önce işe giderken babasına, "Kelle koltukta gidiyoruz" dediği ortaya çıktı.

Tren kazasında facia göz göre göre gelmiş: Kelle koltukta gidiyoruz
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Tekirdağ’ın Ergene ilçesindeki hemzemin geçitte meydana gelen kazada 6 kişi hayatını kaybederken, 7 kişinin ise hastanedeki tedavileri sürüyor. Kazada hayatını kaybedenlerin defin işlemleri başladı.

Kazada hayatını kaybeden Suzan Aksu Tokat, Cangül Akın Adıyaman, Yaşar Yüce Kayseri, Nusret Açıkgöz Adapazarı'nda defnedilmek üzere memleketlerine gönderilirken, Hülya Dinçkol ve Nebibe Korkmaz Tekirdağ'da toprağa verildi.

KELLE KOLTUKTA GİDİYORUZ

Nebibe Korkmaz'ın cenazesi Tekirdağ’ın Çorlu ilçesi Merkez Garaj Camii'ne getirildi. Burada öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı ile Nebibe Korkmaz'ın tabutu Havuzlar Mahallesi mezarlığına defnedilmek üzere cenaze aracına konuldu.

(Nebibe Korkmaz)

Nebibe Korkmaz'ın ölmeden önce işe giderken babasına, 'Kelle koltukta gidiyoruz. Allah'a emanetiz' dediği öğrenildi. Ayrıca 35 yaşındaki Nebibe Korkmaz'ın evlilik planları yaptığı öğrenildi.

GERİDE 2 ÇOCUĞU KALDI

Feci kazada hayatını kaybeden Hülya Dinçkol'un cenaze namazı ise Ergene ilçesi Sağlık Mahallesi'ndeki Tonguçlar Camii'nde öğle namazını müteakiben kılındı. 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen 45 yaşındaki Hülya Dinçkol, cenaze namazından sonra Yeşiletepe Mezarlığı'nda defnedildi.

(Hülya Dinçkol)

Kazada yaralanan işçi servisinin sürücüsü Bilal Küllü'nün ise yoğun güvenlik önlemleri altında özel bir hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Etiketler