2021-12-02 10:13:36

Yaşlı kadına hayatının şokunu yaşattı: Bir kuruş dahi harcamamıştım

Antalya’da 74 yaşındaki bir kadın hayatının şokunu yaşadı. Daha önceden tanıştığı ve temizlik amacıyla geldiğini söyleyen bir kişi, kadının emekli maaşının bulunduğu çantayı çaldı.

Yaşlı kadına hayatının şokunu yaşattı: Bir kuruş dahi harcamamıştım
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Antalya’da yalnız yaşayan 74 yaşındaki Nafize Gülyaz, evine daha öncesinden de tanıdığı bir kişi gelerek temizlik yapacağını söyledi.  Kadını içeri alan yaşlı kadın, bir süre sonra şahsın masa üzerinde içerisinde 2 bin 900 TL emekli maaşı bulunan cüzdanını aldığını gördü. Yaşlı kadın dirense de şahıs cüzdanı alarak olay yerinden kaçtı. Öte yandan yaşlı kadının olay anında ise elinin burkulduğu da öğrenildi.

PARKTA TANIŞTIĞINI SÖYLEDİ

Yaşlı kadın komşularından yardım isteyerek durumun polise bildirilmesini istedi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polislere olayı anlatan kadın, parasını çalan şahısla parkta tanıştığını söyledi. Bunun üzerine polis ekipleri kadını da yanlarına alarak parka gitti. Parkta yapılan incelemede şahıs bulunamadı. Polis kaçan şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

"BİR KURUŞ DAHİ HARCAMADIM"

Adeta hayatının şokunu yaşayan yaşlı kadın ise, “Masanın üstünde cüzdan vardı. Aldı gitti cüzdanı. Şahsı tanıyorum. Çantanın içerisinde dün çektiğim 2 bin 900 TL emekli maaşım vardı. Bir kuruş harcamadan hepsi gitti. Kolumu burktu” diye konuştu.

Etiketler