Tarih : 23.06.2021 - 00:20 Yorum : 0

Yavru köpeği çuvala koyup, ağzını sıkı sıkıya bağladılar

Denizli’nin Çal ilçesinde, içine yavru köpeği koydukları çuvalın ağzını sıkı sıkıya bağladılar. Yardım sever vatandaşlar kurtarılan köpeğin sevinci kameralara yansıdı.

Yavru köpeği çuvala koyup, ağzını sıkı sıkıya bağladılar

Denizli’nin Çal ilçesinde meydana gelen olay “insanlık ölmüş” dedirtti.

NEFES ALMAK İÇİN BAŞINI ÇIKARDI

Çal Belediyesinde görevli Emine Yılmaz ve Derya Kızıltaş, mesai bitimi evlerine gitmek için yola çıktı. İki kadın, eski belediye binasının yanından geçerken köşede bir kömür çuvalının hareket ettiğini fark etti.

Bir anda korkan kadın personeller, ilk şoku atlattıktan sonra kömür çuvalının içerisinden ses geldiğini de duyunca müdahale etti. Ağzı açılmayacak şekilde sıkı sıkı bağlanan kömür çuvalının açılması için çevreden bir makas bulundu.

Daha sonra kömür çuvalının ucundan dikkatli bir şekilde kesince, ne kadar süredir içeride olduğu bilinmeyen yavru köpek nefes almak için başını dışarıya çıkardı.

ÇUVALDAN KURTULUNCA OYNAMAYA BAŞLADI

Karşılaştıkları bu manzara karşısında ikinci şoku yaşayan kadın personeller, hemen köpeğin başını tuttu ve çuvalı ikiye ayırarak sevimli yavru köpeği dışarıya çıkardı. Bunu oyun sanacak kadar küçük olan sevimli köpek, çuvaldan çıkar çıkmaz sağa sola koşmaya başladı.

Emine Yılmaz ve Derya Kızıltaş ilk olarak köpeğe su verdi. Daha sonra karnını doyurması için süt ve bisküvi verdi. Minik köpeğin sevimli ve şirin hareketleri çevrede bulunan herkesi tebessüm ettirdi.

(Kurtarılan yavru köpek)

YAVRU KÖPEĞİ SAHİPLENDİ

Emine Yılmaz ve Derya Kızıltaş hayatlarını kurtardıkları yavru köpeğin iyice kendisine gelmesini bekledi. Karnı da doyan sevimli köpek hayatlarını kurtaran iki kadın personelin yanına giderek adeta teşekkür etti. Bu sevimlilik karşısında dayanamayan Derya Kızıltaş, hayatını kurtardığı yavru köpeği sahiplendi ve evine götürdü.

Yavru bir köpeği kömür çuvalının içerisine koyarak ölüme atan kişi veya kişilerin bulunması için çalışma başlatıldı.

Sokak müzisyenleri köpekleri görünce kaçtı Sokak müzisyenleri köpekleri görünce kaçtı Antalya’da üzerlerine gelen köpekleri fark eden sokak müzisyenleri arkalarına bile bakmadan kaçarak uzaklaştı.

Kaynak : İHA
Etiketler : Denizli köpek çuval
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber