2021-10-11 13:04:13

Yengesine saldıran eski mahkum pencereden düşerek öldü

Adana’da cezaevinden yeni çıkan bir kişi, yengesinin yanına gidip “öleceksin” diyerek saldırdı. Kaçarak mutfağa saklanan kadın, eşine saldırdı. Saldırgan yengesini yaralarken, eve kardeşinin gelmesi üzerine pencereden atlayarak hayatına son verdi.

Yengesine saldıran eski mahkum pencereden düşerek öldü
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adana’da cezaevinden yeni çıkan bir kişi, yengesine bıçakla saldırdıktan sonra pencereden düşerek hayatını kaybetti. Saldırganın kardeşi olay yerinde gözyaşlarına boğuldu.

EŞİNİ ARAYARAK YARDIM İSTEDİ

Merkez Sarıçam ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki bir apartmanın 7. katında, bir süre önce cezaevinden çıkan Aziz Pala (33) geçici olarak ağabeyi A.P.’nin evine yerleşti. Bu sabah A.P. işe gidince kalkan Aziz Pala eline aldığı bıçakla yengesi E.P.’nin (23) yanına gidip “öleceksin” diyerek saldırdı. Kadın kaçıp mutfağa giderek kendisi de bıçak alıp bir taraftan da eşini arayarak kayınbiraderinin kendisine saldırdığını, eve gelmesi gerektiğini söyleyip telefonu kapattı.

PENCEREDEN ATLADI

Bu sırada kayınbiraderinin saldırısı sonucunda E.P. boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. E.P. kendini korumak isterken kayınbiraderini de bıçakla yaraladı. Bu sırada A.P. olay yerine gelince iddiaya göre kardeşi Aziz Pala kendini 7. katın penceresinden aşağı bıraktı. Bu durumu gören vatandaşlar hemen sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

'ÖLECEKSİN' DİYEREK SALDIRDI

Polis ise olay yerine gelerek inceleme başlattı. E.P. sağlık ekipleri tarafından tedavi edildikten sonra ilk ifadesinde kayınbiraderinin sabah kalkınca kendisine bıçakla “öleceksin” diye saldırdığını belirterek, “Ben de kendimi korumak amaçlı bıçak çektim o beni yaraladı ben de onu yaraladım” dediği öne sürüldü.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Bu sırada A.P. de apartmanın aşağısında gözyaşlarına boğuldu. E.P. polis tarafından sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Etiketler