• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  99326
 • down
  USD
  5.5638
 • down
  EURO
  6.2937
 • up
  GBP
  7.3451
 • up
  Altın
  236.224
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 31.12.2015 - 10:51 Yorum : 3

Hasan Karakaya, hayatını kaybetti // Hasan Karakaya kimdir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suudi Arabistan ziyaretine eşlik eden Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü, Hasan Karakaya, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Hakasan Karakaya kimdir, Hasan Karaya nerelidir, tüm bilmek istedikleriniz haberimizin detayında..

Hasan Karakaya, hayatını kaybetti // Hasan Karakaya kimdir?

Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü, Hasan Karakaya, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Suudi Arabistan ziyaretine eşlik eden 58 yaşındaki Karakaya, gezinin son durağı, Medine'de kaldığı otelde kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Hasan Karaya kimdir, Hasan Karaya nerelidir? Tüm detaylar burada.. 
Karakaya'ya ilk müdahale kaldığı otelde Cumhurbaşkanlığı sağlık ekiplerince yapıldı. Daha sonra tam teşekküllü Kral Fahd Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Karakaya, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karakaya'nın sağlık durumuyla yakından ilgilenirken, hastaneye giderek doktorlardan bilgi aldı. Erdoğan, Karakaya'nın vefatı üzerine, ziyaretini erken bitirerek, bugün öğlen saatlerinde Türkiye'ye dönme kararı aldı. Karakaya'nın cenazesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinde kullandığı özel uçak "TUR" ile İstanbul'a getirilecek. Cenaze programı ise daha sonra belli olacak. 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ZİYERETİNİ ERKEN BİTİRDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karakaya'nın sağlık durumuyla yakından ilgilenirken, hastaneye giderek doktorlardan bilgi aldı.  Erdoğan, Karakaya'nın eşi Aysel Karakaya ve Yeni Akit'in sahibi Mustafa Karahasanoğlu ile birer telefon görüşmesi yaparak taziyelerini iletti.
Erdoğan, Karakaya'nın vefatı üzerine, ziyaretini erken bitirerek, bugün öğlen saatlerinde Türkiye'ye dönme kararı aldı.
Karakaya'nın cenazesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinde kullandığı özel uçak "TUR" ile İstanbul'a getirilecek. Cenaze programı ise daha sonra belli olacak.

HASAN KARAKAYA KİMDİR NERELİDİR? 

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya, 1954 Manisa doğumludur.
İlkokulu bitirdikten sonra İmam Hatip okuluna gitmek istedi ama gidemedi. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek okulunda okudu.Öğrencilik yıllarında gazetelere edebi yazılar yazdı. Barış Gazetesi'nde de yazılar yazdı. Barış'tan sonra yazı işleri müdür yardımcısı olarak Yenigün Gazetesi'ne geçti. Daha sonra da Başkent Gazetesi'ne geçti.
Hasan Karakaya kimdir nerelidir ölüm nedeni ne?
1995'DEN BU YANA AKİT GAZETESİ'NDE

Bir yıl sonra 22 yaşında yazı işleri müdürü oldu. Burada 2 yıl görev yaptıktan sonra Milli Gazete’ye geçip 8 yıl orada çalıştı. Ardından 9 yıl da Türkiye Gazetesi'nde çalıştı. 1995 yılında da Vakit gazetesine geçti ve hala orada çalışmaktadır.
HASAN KARAKAYA ÖLÜMÜNDEN 20 DAKİKA ÖNCE...

Star yazarı Ersoy Dede Twitter hesabından, Karakaya'nın vefatından 20 dakika önce çekilmiş fotoğrafını paylaştı.
Dede, fotoğrafın üzerine "Vefatından hemen önce... Medine caddelerinde Türk lokantası ararken... " notunu düştü.
Hasan Karakaya kimdir ölüm nedeni ne ölümünden 20 dakika önce
HASAN KARAKAYA AKİL İNSANLARDAN BİRİYDİ
Hasan Karakaya, 3 Nisan 2013 tarihinde Ak Parti Hükümeti tarafından açıklanan ve barış sürecini yönetecek olan 63 kişilik Akil insanlar listesine Ege Bölgesinden girmiştir.

 
 

YORUM YAPIN

 

3 Yorum

 1. ilhami gülna

  Seni unutmahâcağız cesur ve korkusuz kalem mekanın cennet olsun

 2. hikmet

  Hasan abimin makamı cennet olsun onu utmayacagiz

 3. Mustafa can

  DegerliBir insandı allah rahmet eylesin

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber