2022-01-07 17:49:00

Netflix üyelik ücreti ne kadar? 2022 Netflix yıllık ve aylık üyelik ücreti!

“Netflix üyelik ücreti ne kadar?” sorusu, yeni yılın ilk günlerinde en sık sorulan sorular arasında yerini aldı. Her yıl yıllık ve aylık üyelik ücretlerinde farklılık gösteren Netflix, milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve kullanıcılarına 3 farklı üyelik paketi sunan online içerik platformlarından biridir. Çok sayıda üyesi bulunan Netflix’in yeni yılda üyelik ücretlerinin ne kadar olduğu merak ediliyor. İnternet üzerinden yeni fiyatlandırmayla ilgili araştırma yapan vatandaşlar, “Netflix üyelik ücreti ne kadar?”, “Netflix yıllık ve aylık üyelik ücreti 2022 ne kadar oldu?” sorularına cevap aramaya başladı.

Netflix üyelik ücreti ne kadar? 2022 Netflix yıllık ve aylık üyelik ücreti!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Online dijital içerik platformu Netflix, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni bir ücretlendirmeyle kullanıcılarına hizmet sunmaya devam ediyor. 2022 yılının gelmesiyle birlikte internet üzerinden yoğun bir araştırma yapmaya başlayan vatandaşlar, Netflix’in yeni üyelik ücretlerini merak ediyor. Peki Netflix üyelik ücreti ne kadar? Netflix yıllık ve aylık üyelik ücreti 2022 ne kadar oldu? 3 farklı üyelik paketi bulunan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan Netflix’in yeni yıl ücretlerine dair detaylı bilgiler haberimizde…

2022 NETFLİX ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Online içerik platformlarından biri olan ve dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya sahip olan Netflix, yeni yılda da en çok takip edilen platformlardan biri olmaya aday… Yılın popüler film ve dizilerini, geçmişte büyük bir beğeni toplayan filmlerini izleyiciyle buluşturan Netflix, kullanıcılarına yayınlanan diziyi kaydederek daha sonra izleme imkanı da sunuyor. Her yıl yeni bir ücret aralığıyla kullanıcılarına hizmet sunan Netflix, sağlamış olduğu 3 farklı üyelik paketinde yeni bir ücretlendirmeye gitti.

Temel Plan, Standart Plan ve Özel Plan olmak üzere 3 farklı üyelik paketiyle hizmet sunmakta olan Netflix’in 2022 yılı için aylık ücreti şu şekilde:

 • Temel Plan Paketi: 26,99 TL
 • Standart Plan Paketi: 40,99 TL
 • Özel Plan Paketi: 54,99 TL

TEMEL PLAN NETFLİX ABONELİĞİ

Netflix tarafından kullanıcılara sunulmakta olan Temel Plan Aboneliği, aynı anda uygulamaya giriş yapılan cihaz sayısı, içeriğin kalitesi ve kaç cihazdan içerik indirilebileceği gibi konularda kısıtlandırma getiren bir aboneliktir. Temel Plan Aboneliğini kullanan üyeler aşağıdaki imkanlara sahiptir:

 • Aynı anda 1 ekrandan seyretme,
 • Sadece 1 cihazdan içerik indirme,
 • Limitsiz dizi ve film izleme.

HD ve HD ultra seçeneklerinden yoksun olan Temel Plan Aboneleri, çeşitli cihazlardan kullanıma açık olan üyelikleri için ayda sadece 26,99 TL ödeyecektir.

STANDART PLAN NETFLİX ABONELİĞİ

Netflix’in bir diğer paketi olan Standart Plan Aboneliği, uygulamaya aynı anda giriş yapabilecek cihaz sayısı ve içerik yüklemesi yapacağı cihaz sayısı bir önceki pakete göre farklılık göstermektedir. Standart Plan Aboneliği, kullanıcılarına şu imkanları sağlamaktadır:

 • Aynı anda 2 farklı cihazdan izleme,
 • 2 farklı cihazdan içerik indirme,
 • Limitsiz dizi ve film izleme,
 • HD video kalitesi imkanı,
 • Uygulamaya çeşitli cihazlardan girebilme.

Ultra HD seçeneğinden yoksun olan Standart Plan Aboneliği için üyeler aylık sadece 40,99 TL ödeme yapacaktır.

ÖZEL PLAN NETFLİX ABONELİĞİ

Netflix’in son paketi olan Özel Plan Aboneliği, kullanıcılarına şu imkanları sunmaktadır:

 • Aynı anda 4 farklı ekrandan ilzeyebilme,
 • 4 farklı cihazdan içerik indirme,
 • Limitsiz dizi ve film izleme,
 • HD ve ultra HD video kalitesi imkanı,
 • Uygulamaya çeşitli cihazlardan giriş yapabilme.

Özel Plan Aboneliğine üye olan bireyler, aylık sadece 54,99 TL ödeme yapacaklar.

NETFLİX ÖDEME YÖNTEMLERİ

Sağlanan 3 farklı abonelikten herhangi birine üye olan vatandaşlar, aylık ödemelerini, Türkiye’de geçerliliği olan MasterCard ve VisaCard kredi kartı hesapları üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Ödemeler, internet platformu üzerinden de yapılabilmektedir.

Etiketler