Tgrt Haber
Teknoloji - Teknoloji
1 saat 46 dakika önce

PlayStation Plus Mart 2024 oyunları açıklandı

Sony, PlayStation Plus Mart 2024 oyun kataloğunu duyurdu. PS Plus Mart 2024 oyunları arasında birbirinden dikkat çeken yapımlar yer alıyor. Geçen ay 10'dan fazla oyunu abonelere ücretsiz sunan Sony, bu ay da 4 oyunla başlangıcı yapıyor. İşte PS Plus Mart 2024 oyunları
 - Google’ın başı fena dertte!
14 saat 9 dakika önce

Google’ın başı fena dertte: 2,1 milyar Euro’luk tazminat davası açıldı

Avrupalı medya kuruluşları Google'a 2,1 milyar Euro’luk tazminat davası açtı. Davacılar, Google'ın reklam teknolojisi uygulamalarının rekabete aykırı olduğunu ve bu durumun kendilerine zarar verdiğini öne sürüyor.
Teknoloji - Teknoloji
18 saat 20 dakika önce

Telegram kesenin ağzını açtı! Kanal sahiplerine para dağıtacak

Telegram'ın kurucusu Pavel Durov, platformun reklam gelirlerinin yüzde 50'sini kanal sahipleriyle paylaşacakları bir gelir dağılım programını başlattıklarını açıkladı.
Teknoloji - Teknoloji
18 saat 29 dakika önce

Redmi Note 13, Türkiye'de satışa çıktı! İşte fiyatı

Xiaomi, yüksek çözünürlüklü kamerası, 120Hz ekran yenileme hızı, dayanıklılık özellikleri ve uzun ömürlü pil ile dikkat çeken Redmi Note 13 modelini Türkiye'de satışa sundu.
Teknoloji - Teknoloji
18 saat 58 dakika önce

Rüzgar döndü! Threads, günlük indirme sayısında X'i solladı

Threads ile X rekabetinde son durum belli oldu. Meta'nın mikroblog platformu, gelen son verilere göre günlük indirme sayısında X'i geride bıraktı.
Teknoloji - Teknoloji
19 saat 43 dakika önce

YouTube'un çocuk uygulaması Kids kapatılıyor

Google, YouTube Kids platformunu ana YouTube uygulamasına entegre etme kararı aldı. YouTube Kids uygulaması bu yılın yaz ayında kaldırılacak.
 - KIZILELMA, ANKA-3, KAAN'lı harekat hedefi
19 saat 58 dakika önce

KIZILELMA, ANKA-3, KAAN'lı harekat hedefi! Türkiye 6. Nesil taktiğiyle çıtayı yükseltecek

Türk savunma sanayiisi Bayraktar KIZILELMA, ANKA-3 ve KAAN ile müşterek harekat yani teknik olarak loyal wingman konseptiyle 6. Nesil harekat taktiği hedefleyecek.
Teknoloji - Teknoloji
20 saat 43 dakika önce

Meta'nın artırılmış gerçeklik gözlüğü geliyor: Ray-Ban'dan daha gelişmiş olacak

Meta'nın sonbaharda düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması planlanan Orion adlı artırılmış gerçeklik (AR) akıllı gözlüğün, Ray-Ban Meta Smart Glasses ve Meta Quest'ten farklı olarak "gerçek" AR özellikleri sunacağı iddia edildi.
 - Yeni yerli silah göreve geliyor
21 saat 28 dakika önce

Türk donanması sahada geçit vermeyecek! Yeni yerli silah göreve geliyor

Türk donanmasının gücüne güç katacak UNIROBOTICS tarafından geliştirilen deniz tipi uzaktan komutalı silah sistemi TRAKON TARGAN'ın fabrika kabulleri tamamlandı.
Teknoloji - Teknoloji
22 saat 21 dakika önce

TikTok'tan müzik tırpanı! Milyonlarca şarkı bir çırpıda silinecek

Universal Music Group (UMG) ile TikTok arasındaki telif ücreti anlaşmazlığı nedeniyle UMG'nin yayınladığı şarkılar, platformdan kaldırılmaya başlandı, bu durum UMG'ye ait müziklerin yanı sıra iş birliği yapan sanatçıları da etkileyecek.