Alper Altun
TGRT Ana Haber
Hafta İçi Her Gün
19:45
Siyasette görünenden çok satır arasında kalanlar. İnsana dokunan, kıyıda gibi gözüken ama tam da yaşamın ortasındaki hikâyeler. Analiz, yorum ve samimi sunumu ile dopdolu bir bülten.
Kerem Seven
Gündem
Hafta İçi Her Gün
16:00
Günün içinden akıp giden ne çok olay var. Hepsini yakalamak neredeyse imkansız. Ama TGRT Haber editörleri o akıp giden olayları derleyip topluyor, Kerem Seven Gündem'de ekrana getiriyor.
Mustafa Toköz ve Osman Ünlü
Huzura Doğru
Her Gün
05.15
Hak dini İslâm’ın tüm kuralları. Yüce Allah’ın emirleri. Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in sünneti. Mustafa Toköz soruyor, İlahiyatçı Yazar Osman Ünlü cevaplıyor.
Yaprak Hırka Yıldız
Gündem Ekonomi
Pazartesiden Perşembeye
11:30
Tecrübeli gazeteci Yaprak Hırka Yıldız, Gündem Ekonomi'de piyasaların nabzını tutuyor. Dolar, altın ve borsadan son gelişmeler, ekonomistlerin yorumları ve daha fazlası Gündem Ekonomi'de...
Tuna Öztunç
Dünyada Bugün
Hafta İçi Her Gün
17:00
Tecrübeli gazeteci Tuna Öztunç hafta içi her gün 'Dünyada Bugün' ile TGRT Haber'de... Dünyada olan biten ne varsa; sıcak görüntüler ve Tuna Öztunç’un özel analizleriyle ekrana geliyor.
Mehmet Aydın
Gündem Özel
Hafta İçi Her Gün
21:00
Gündeme damga vuran haberlerin perde arkası farklı bir bakış açısıyla Gündem Özel'de ekrana geliyor.
Celal Toprak
İş Dünyası
Cuma
11:30
Ekonomi gazeteciliğinin duayen ismi Celal Toprak, iş dünyasının nabzını tutuyor. Her Cuma özel konuklarla samimi ve sahici analizler ekrana geliyor.
Gülden Kalecik Demirtaş
Gün Ortası
Hafta İçi Her Gün
12:00
Günün ilk yarısı bitip diğer yarısı başlarken, başka yerlerde gösterilmeyen ayrıntılar Gülden Kalecik Demirtaş ile Gün Ortası'nda ekrana geliyor.
Evrim Kırmızıtaş Başaran
Emlak Dünyası
Pazartesi
11:00
Evrim Kırmızıtaş Başaran, Emlak Dünyası'nda sektörün nabzını tutuyor.
Tacihan Yongacı
Dekotrend
Cumartesi
11:30
Kullanmadığınız eşyaları geri dönüştürerek, hem çevreye hem bütçenize katkıda bulunabilirsiniz... Tacihan Yongacı nasıl yapılacağını 'Dekotrent'te uygulamaları olarak anlatıyor.
Alper Altun
25. Saat
Hafta İçi Her Gün
00:00
Alper Altun’un sunumuyla 25. Saat hafta içi her gün 00:00’de TGRT Haber’de.
Hakan Dede
Spor Bülteni
Hafta İçi Her Gün
12:30
Günün öne çıkan spor haberleri, son dakikalar, kritik gelişmeler. Hakan Dede ile Spor Bülteni sporu yalnızca futboldan ibaret görmeyenler için...