Tgrt Haber
Politika - Politika
1 saat 45 dakika önce

Erzurum Oltu Başkan Adayı Koşar: Sıkılmadık el bırakmayacağız

Erzurum Oltu Belediye Başkan Adayı Nazım Koşar, seçim çalışmaları çerçevesinde sıkılmadık el ve konuşmadık vatandaş bırakmayacaklarını söyledi.
Politika - Politika
1 saat 52 dakika önce

Çaldıran Belediye Başkan adayı Ferman Yıldırım'a destekler geldi

Van Çaldıran ilçesinde kanaat önderleri AK Parti Çaldıran Belediye Başkan adayı Ferman Yıldırım'ı ziyaret etti. Yıldırım yapacağı projeleri anlatırken, destekler de peş peşe geldi.
Politika - Politika
1 saat 52 dakika önce

Gümüşhane Belediye Başkanı Çimen'den kamu ziyaretleri sırasında müjde

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, kamu kurumlarını ziyaret ederek, ''Gelecek dönemde de çok iyi projeler yapacağız'' dedi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
Politika - Politika
1 saat 57 dakika önce

Elazığ AK Parti Belediye Başkanı Şerioğulları'ndan esnafa ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı ve Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, vatandaşla bir araya gelerek 31 Mart seçiminin ardından da gerçek belediyecilik anlayışıyla hizmet etmeyi sürdüreceklerini belirtti.
Politika - Politika
2 saat 5 dakika önce

Edirne'de 31 Mart seçim listelerinde sürpriz isimler

Edirne'de 31 Mart Yerel Seçimleri için siyasi partiler merkez ilçe seçim kuruluna il ve ilçe belediye başkanlıkları, belediye ve il genel meclis üyelikleri adaylığı için listelerini dün 17.00 itibariyle iletti. Listelerde sürpriz isimler de yer aldı.
Politika - Politika
2 saat 11 dakika önce

AK Parti Malatya Adayı Sami Er, vatandaşlarla buluştu

 Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, Malatya’da tüm hak sahiplerinin konutlarının tesliminin ardından fazla konut üreterek kiracılar ve alt gelir grubundaki vatandaşlara da TOKİ konutları yapacaklarını söyledi.
Politika - Politika
2 saat 14 dakika önce

Uşak Belediye Başkanı Çakın, 100 öğrenciye bisiklet dağıttı

Uşak Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, proje kapsamında Uşak İmam Hatip Ortaokulunda 100 öğrenciye bisiklet dağıttı.
Politika - Politika
2 saat 15 dakika önce

CHP'de toplu istifa depremi! Gaziantep İl Başkanı ve yönetimi kurulu görevi bıraktı

Yerel seçime sayılı günler kala CHP'de bir istifa krizi daha yaşandı. Partinin Gaziantep İl Başkanı Reis Reisoğlu ve yönetim kurulu üyeleri partiden istifa etti.
Politika - Politika
2 saat 16 dakika önce

Çankırı Belediye Başkanı adayı Hüseyin Filiz yeni projesini açıkladı

AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz, şehir içi ulaşımda yeni projesini duyurdu.
Politika - Politika
2 saat 44 dakika önce

Erkan Baş açıkladı: TİP'in Kadıköy adayı belli oldu

Son dakika haberi... TİP Genel Başkanı Erkan Baş, partisinin Kadıköy adayını açıkladı. Baş, "Kadıköy'de seçimlere Genel Başkan Yardımcımız Doğan Ergün ile giriyoruz" dedi.
 - "Olmasa da olur diyor"
2 saat 57 dakika önce

Murat Kurum'dan Ekrem İmamoğlu'na kentsel dönüşüm tepkisi: Olmasa da olur diyor

Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu'na kentsel dönüşüm üzerinden yüklendi. Kurum, "5 yıllık herhangi bir icraat yapamamış anlayıştan başka bir söz veya ifadede beklemiyoruz” dedi.
 - Milletin tokadını yemekten kurtulamayacaklar
4 saat 50 dakika önce

Erdoğan'dan muhalefete tepki: Milletin tokadını yemekten kurtulamayacaklar

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar'da yerel seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Muhalefeti sert sözlerle eleştiren Erdoğan, 'Seçimde milletin tokadını yemekten kurtulamayacaklar' dedi.
Politika - Politika
5 saat 8 dakika önce

Ekrem İmamoğlu'ndan yeni vaat: 600 bin haneye destek verilecek

CHP'nin İBB başkan adayı Ekrem İmamoğlu, "Adil İstanbul" proje tanıtımında yeni vaatlerini sıraladı. Hangi siyasi görüşten olursa olsun hizmet vereceklerini aktaran İmamoğlu, 600 bin haneye sosyal destek paketi hazırladıklarını söyledi.
Politika - Politika
5 saat 20 dakika önce

Köşk’te İYİ Parti’yi Baş Ailesi sırtladı

Adaylar netleşinceye kadar Köşk Belediye Başkan Adayı olarak seçim çalışması yapan Yaşar Baş, aday olamayınca eşi Nilgün Baş aday gösterildi.
Politika - Politika
5 saat 29 dakika önce

Cumhur İttifakı'nın Mersin adayında yerel seçim mesajı: Çözüm odaklı yönetim modelini getireceğiz

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, yerel seçimlere ilişkin konuştu. Soydan, "Mersin'e çözüm odaklı yönetim modelini getireceğiz" dedi.
 - Hani nerede demokrasi?
5 saat 50 dakika önce

Seçim afişi sökülen Murat Kurum'dan CHP'ye tepki: Hani nerede demokrasi?

Kadıköy Belediyesi ekiplerince bu ilçedeki seçim afişleri sökülen Murat Kurum, CHP'ye tepki gösterdi: Bizim parasını ödediğimiz billboardlara zabıtaları gönderiyorlar, gece gelip kendi reklamlarını yapıştırıyorlar. Hani nerede demokrasi?
Politika - Politika
6 saat 2 dakika önce

CHP İvrindi'de seçime katılamayacak! İlçe başkanı teslim etmeyip istifa etmiş

CHP Balıkesir İvrindi'de 31 Mart yerel seçimlerine aday listesini teslim etmediği için katılamayacak. Belediye başkanı adayı listeyi teslim etmeyerek istifa eden ilçe başkanına tepki gösterdi.
Politika - Politika
6 saat 42 dakika önce

26 milletvekili belediye başkanlığı için kıyasıya yarışacak

Yerel seçimlerde siyasi partilerce 26 milletvekili belediye başkan adaylığı listesine konuldu. İYİ Partiden 7, CHP ve Saadet Partisi'nden 5'er, AK Parti'den 4 milletvekili belediye başkanlığı için yarışacak.
 - 'Gizli ortaklarıyla sandığa gömeceğiz'
7 saat 12 dakika önce

Meral Akşener'den CHP'ye 'DEM' tepkisi: Gizli ortaklarıyla birlikte sandığa gömeceğiz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. DEM Parti ile ittifak görüşmeleri yürüten CHP'yi sert sözlerle eleştiren Akşener, "Cumhuriyetimizi 100 yıllık zulüm gören terör şakşakçılarına şirinlik yapma yarışına tutuşmuşlar. Onları da gizliden veya açıktan ortaklık yaptıkları kırpıkları da 31 Mart'ta sandığa gömeceğiz" dedi.
Politika - Politika
7 saat 16 dakika önce

Kriz bitmiyor! İYİ Parti kurucularından Sıtkı Polat istifa etti

İş adamı Sıtkı Polat, kurucusu olduğu İYİ Parti'nin hem kurucular kurulu üyeliğinden hem de İYİ Parti'den istifa ettiğini açıkladı.