Tgrt Haber
16 Ocak 2024 15:30 - Güncelleme : 16 Ocak 2024 15:32

Deadpool 3 ne zaman çıkacak, bu yıl yayınlanacak mı? Başrol Ryan Reynolds duyurdu

Marvel'ın renkli anti-kahramanı Deadpool'un hayranları sevinç içinde! Yazarların ve oyuncuların grevlerine son verilmesiyle birlikte Deadpool 3 filminin çekimleri hız kazandı. Ryan Reynolds, uzun süren bekleyişin ardından Deadpool 3'ün vizyon tarihini açıkladı. Deadpool 3 ne zaman çıkacak, bu yıl yayınlanacak mı? Başrol Ryan Reynolds duyurdu. İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Deadpool 3 ne zaman çıkacak, bu yıl yayınlanacak mı? Başrol Ryan Reynolds duyurdu
,

Yazarların ve oyuncuların grevlerine son vermelerinin ardından film çekimlerine yeniden hız verildi. Hollywood'un çenesi düşük anti-kahramanı Deadpool, yeni filmiyle hayranlarını heyecanlandırmaya hazırlanıyor. Ryan Reynolds, Deadpool 3'ün merakla beklenen vizyon tarihini açıkladı. Deadpool 3 ne zaman çıkacak, bu yıl yayınlanacak mı? Beklenen filmin başrolü Ryan Reynolds duyurdu. Peki, Deadpool 3 ne zaman yayınlanacak, ne zaman sinemalara gelecek?

MARVEL'DA BÜYÜK DEĞİŞİM

Deadpool 3, çekimlerine grevin tamamlanmasının ardından yeniden başlamaya hazırlanıyor. Bu yaz vizyona girecek olan film, Hugh Jackman'ın sarı kostümlü Wolverine olarak yer alacağı bir yapım olacak. Deadpool'un Marvel Sinematik Evreni'ne geçişi, mutantların Marvel evreninde önemli bir kısmının tanıtılmasına olanak tanıyacak. Ryan Reynolds'ın yaptığı açıklamayla, Deadpool 3'ün yaz aylarında izleyiciyle buluşacağı kesinlik kazandı.

Deadpool 3, bu yaz vizyona girmesiyle birlikte serinin de sonunu getirecek ve Deadpool, ana Marvel Sinematik Evreni'nde yer alacak. Uzun bir bekleyişin ardından Deadpool'un serüvenine kaldığı yerden devam edilecek.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...