2022-01-07 17:22:30

Kırmızı Oda bu hafta var mı, neden yok? Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman? Dizi bitiyor mu, neden ara verildi?

"Kırmızı Oda dizisi bitiyor mu, final mı yapacak? 21 Ocak Kırmızı Oda yeni bölüm neden yok, diziye neden ara verildi? Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman yayınlanacak" soruları gündemde yerini aldı! TV8 yayın akışında, 21 Ocak Cuma akşamı O Ses Türkiye final bölümünün olduğunu gören dizinin sıkı takipçileri, "bu hafta Kırmızı Oda neden yok?" sorgulamasına devam ederken; Kırmızı Oda'ya dair son gelişmeler ve merak edilenler haberimizde...

Kırmızı Oda bu hafta var mı, neden yok? Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman? Dizi bitiyor mu, neden ara verildi?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı günden itibaren oldukça sevilmiş ve büyük bir izleyici kitlesi kazanmıştı. Birçok ünlü ismin yer aldığı ve sık sık ünlü konuk oyuncuları ağırlayan Kırmızı Oda dizisinin bu hafta da TV8 yayın akışında yer almaması ile birlikte gündeme geldi. Milyonlarca izleyici, "Kırmızı Oda dizisi bitiyor mu, neden bu akşam yok?" sorularının cevabını araştırırken; diziye dair açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, neden diziye ara verildi? Merak edilen her şey haber detaylarında...

21 OCAK KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM VAR MI? KIRMIZI ODA NEDEN YOK? 

Kırmızı Oda dizisi, bu hafta da ekrana gelmeyecek. Yılbaşı arası nedeniyle çekimlerine ara verilen dizi yerine, O Ses Türkiye'nin final bölümü izleyiciler ile buluşacak ve bu yılın şampiyonu belli olacak.

ACUN ILICALI'DAN AÇIKLAMA | KIRMIZI ODA BİTİYOR MU?

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Kırmızı Oda dizisiyle ilgili bilgi verdi. Dizinin neden yayınlanmadığını ve ne zaman yayınlanacağını açıklayan Acun Ilıcalı, 31 Aralık Cuma günü yayınlanmayan dizinin ekranlara üç hafta ara verdiğini dile getirdi. Birçok yapım gibi, Kırmızı Oda dizisi de, ara verilmesi sebebi ile bir süre izleyicisi ile buluşmayacak.

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? | DİZİYE NEDEN ARA VERİLDİ?

Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda dizisine dair yaptığı açıklamada, dizinin yeni yılda da devam edeceğini ve ünlü oyuncuların yeni hikayelerle Kırmızı Oda'da olacağını duyurdu. Kırmızı Oda dizisi için yeni tarihi de veren Ilıcalı, Kırmızı Oda'nın 58. bölümünün 21 Ocak Cuma akşamı izleyicisi ile buluşacağını açıkladı.

Her hafta cuma akşamı izleyicisi ile buluşan ve gerçek yaşam hikayelerinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinin resmi instagram hesabından, ''Kırmızı Oda'nın yeni bölümleri öncesi kısa bir ara veriyoruz'' açıklaması yapıldı.

KIRMIZI ODA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Kırmızı Oda dizisi, her hafta Cuma günü saat 20:00 'da TV8 ekranlarında yayınlanıyor. 

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kırmızı Oda dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te kaleme aldığı "Madalyonun İçi" adlı kitabından uyarlanan bir dizidir. İstanbul'da psikiyatri kliniği sahibi ve bir psikiyatrist olan Doktor Hanım'a ve diğer psikiyatrlara başvuran danışanların hikayeleri ele alan dizi, gerçek hayat hikayelerinden uyarlanmaktadır. 

Etiketler