22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %49
Rüzgar 5.02 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-20 12:28:35

Survivor’da kim elendi? Survivor All Star 2022 elenen ilk isim kim oldu? İşte SMS sıralaması!

“Survivor’da kim elendi?” sorusu, dün akşam yayınlanan eleme konseyinin ardından en sık sorulan sorular arasında yerini aldı. Her sene farklı konseptlerle gündeme gelen Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi, bu yıl da geliştirdiği yeniliklerle dikkat çekmeyi başardı. Eleme adaylarının gönderildiği ‘Sürgün Adası’ ilgi görürken, adaya gönderilen Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet’ten hangisinin eleneceği de merakla bekleniyordu. Dün akşam elenen ismin belli olmasıyla birlikte internet üzerinden yoğun bir araştırma yapılmaya başladı. “Survivor’da elenen ilk isim kim oldu?”, “Adaya veda eden yarışmacı kim oldu?”, “SMS sıralaması nasıldı?” sorularına cevap aranmaya başladı.

Survivor’da kim elendi? Survivor All Star 2022 elenen ilk isim kim oldu? İşte SMS sıralaması!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Acun Ilıcalı’nın sunmakta olduğu ve TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star 2022 yarışması, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Henüz ilk haftalarını sonlandıran yarışmacılar, hafta içinde yarıştıkları dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potası için oylama yapmış ve ikisi Ünlüler takımından ikisi de gönüllüler takımından olmak üzere dört ismi eleme adayı olarak seçmişlerdi. Yarışmanın yeni konseptlerinden biri olan ‘Sürgün Adası’na gönderilen Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet arasından kimin eleneceği ve SMS oylamasında kimin birinci çıkacağı merak edilen konular arasında yer alıyordu. Peki Survivor’da kim elendi? Survivor All Star 2022 elenen ilk isim kim oldu? SMS oylamasında kim birinci oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR ALL STAR 2022 YARIŞMASINDA ADAYA VEDA EDEN İSİM KİM OLDU?

15 Ocak 2022 tarihinde yayınlanmaya başlayan Survivor All Star 2022 yarışması, bugüne kadar diğer sezonlarda yarışmış, şampiyon olmuş ve performans olarak oldukça güçlü isimlerden oluşan Ünlüler ve Gönüllüler takımı ile serüvenine devam ediyor. Dokunulmazlık için yapılan yarışlarda ilk iki dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, Sürgün Adası’na Birsen ve Sercan’ı göndermişti. Sonradan gerçekleştirilen son iki dokunulmazlığı da Gönüllüler takımı kaybetmiş, Gizem ve Hikmet’i eleme adayı olarak belirlemişti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı tarafından başlatılan SMS oylaması sonucunda Survivor All Star 2022’ye ilk veda eden isim belli oldu.

Yeni sezonun konseptlerinden biri olan ‘Sürgün Adası’ konseptinin oldukça zor olduğunu dile getiren yarışmacılar, SMS oylamasında halkın kendilerine oy vermesi için yarışmaya dair beklentilerini ve ideallerine dair konuşmalarını yaptıktan sonra oylama başlatıldı ve halk yarışmaya devam etmesini istediği yarışmacı için oy kullandı. Yapılan SMS oylamasının sonucunda Survivor All Star 2022’de yarışmaya veda eden ilk isim Gönüllüler Takımı’ndan Gizem Kerimoğlu oldu.

SURVİVOR ALL STAR 2022 SMS SIRALAMASI

Yapılan SMS oylamalarının sonucunda bu sezonun adaya veda eden ilk ismi Gizem Kerimoğlu oldu. Gönüllüler takımında yarışmakta olan Gizem Kerimoğlu en düşük SMS’i alan yarışmacı olurken, geride kalan Birsen, Sercan ve Hikmet’in sıralamada kaçıncı sırada oldukları bilinmiyor.

SURVİVOR GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?

30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul Fatih’te dünyaya gelenGizem Kerimoğlu, Bulgaristan göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi olan Kerimoğlu, lise eğitimini İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nde tamamladı. 2005 yılında liseden mezun olan Gizem Kerimoğlu, 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’ni kazandı. Üniversite eğitimi devam ederken İngilizce eğitimi almak için Londra’ya gitti. 2003 yılı itibariyle çok sayıda spor dalıyla profesyonel ya da yarı profesyonel olarak ilgilenmiştir. Fitness Eğitmenliği ve Personel Trainer olarak çalışmış olan Gizem Kerimoğlu, 2013 yılın profesyonel sor hayatına son vermiştir.

Daha sonra oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başlayan Kerimoğlu, Dialog ve Barbaros Çidal’dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri almıştır. Tiyatro ve oyunculuk eğitimleri de alan Gizem Kerimoğlu, 2015 yılında da Deniz Erdem’den oyunculuk eğitimi almıştır. 7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016’nın kadrosuna dahil oldu ve Gönüllüler takımında yarıştı. Yüzde 36 oranında performans sergilemiş olan Kerimoğlu, yarışmanın 108. Gününde adaya veda eden isim olmuştu. Bu yıl yayın hayatına yeni başlamış olan Survivor All Star 2022 yarışmasına da katılan Kerimoğlu, sezonun elenen ilk ismi olmuştur.

Etiketler