2021-11-23 17:07:27

Noel'i kutlarken bir anda kendilerini çukurda buldular! İşte o anlar

Brezilya'daki noel kutlamaları esnasında en az 30 kişi köprünün çökmesiyle drenaj kanalına düştü. O anlar festivali görüntüleyenlerin kameralarına yansıdı.

Noel'i kutlarken bir anda kendilerini çukurda buldular! İşte o anlar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Brezilya'nın Santa Catarina şehrindeki noel kutlamaları esnasında insanlar, meydandaki dev ekranda festival görüntülerini izlerken korkunç bir olay gerçekleşti. En az 30 kişi nehir üstünde bulunan yaya köprüsünün çökmesiyle drenaj kanalına düştü. 

5 metre genişliği ve iki metre derinliği bulunan çukura düşen 12 çocuğun vücutlarında kesik ve morarmalar meydana geldi. Çocuklar, tedavi için Joinville Children çocuk hastanesine kaldırıldı. 9 yetişkin de hastaneye kaldırıldı.

İtfaiye ekipleri bir çocuğun beyninde ciddi hasar meydana geldiğini söylemelerine rağmen, yetkililer bu iddiayı doğrulayacak bir açıklama yapmadı.

Drenaj kanalına düşen insanlar olay yerine gelen üç ambulans ve 16 itfaiyecinin yardımı ile düştükleri yerden çıkarıldı. Festival Belediye Başkanlığının, olayda ölen veya ciddi bir şekilde yaralanan olmadığını açıklamasından sonra kaldığı yerden devam etti.

 

 

Etiketler