Tarih : 15.06.2021 - 12:37 Yorum : 0

Ünlü fizikçiden korkutan 'uzaylı' uyarısı

Amerikalı fizikçi Mark Buchanan, uzaylılar konusunda uyardı. Ünlü fizikçi bu varlıklarla temasa geçmek uygarlığımızın sonunu getirebilir dedi.

Ünlü fizikçiden korkutan 'uzaylı' uyarısı

Amerikalı fizikçi Mark Buchanan’dan uzaylılarla ilgili korkutan bir uyarı geldi. Ünlü fizikçi uzaylı varlıklarla temas kurmanın dünyanın sonunu getireceğini söyledi.

ABD'nin yayımladığı UFO belgeleri ve NASA'nın Mars'ta devam ettirdiği uzay çalışmalarıyla birlikte uzayda yaşam arayışını yeniden gündeme taşıdı.

ABD'nin tanınmış fizikçilerinden Mark Buchanan ise uzaylılarla iletişim kurma çabalarının tehlikelerine dikkat çekti.

UZAYLILARLA İLETİŞİM DÜNYANIN SONU OLUR

Uzaylılarla iletişimin dünyanın sonunu getireceğini ifade eden Buchanan, “İnsanlık olarak uzayda yaşayan 'varlıklar' ile iletişim kurmaya çalışmamız uygarlığımızın sonunu getirecek bir hamleye dönüşebilir. Uzaylı uygarlıkların bizimle temas kurduğuna dair kanıtımız olmadığı için aslında minnettar olmalıyız” dedi.

Amerikalı Mark Buchanan çalışmalarına halihazırda Avrupa'da devam ediyor.

ABD'den UFO açıklaması ABD'den UFO açıklaması Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, UFO ile ilgili istihbarat raporunu ciddiye aldıklarını kaydetti. Psaki, hava sahası ihlallerinin olduğunu da kabul etti

ABD'li astronottan UFO açıklaması ABD'li astronottan UFO açıklaması Amerikalı astronot Michael Foreman, NASA'nın olay olan o görüntüleri anlattı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber