Tarih : 10.10.2018 - 11:14 Yorum : 0

HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir?

HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? HADİ çılgınlığı devam ederken hergün olduğu gibi bugün de HADİ yarışmasının instagram hesabından 12:30'da başlayacak olan yarışmanın 10 Ekim ipucu verildi. HADİ oynayanlar şimdiden internet üzerinden HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? sorularına cevap aramaya başladı. Peki HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? İşte HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? sorularının cevabı...

HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir?

HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? HADİ yarışması hız kesmeden devam ediyor. 10 Ekim 2018 tarihinde oynanacak olan HADİ yarışması saat 12:30'da başlayacak. Hergün olduğu gibi bugün de HADİ yarışmasının intagram sayfasından bugünkü ipucu sorusu duyuruldu. Peki HADİ 10 Ekim İpucu sorusu ne? HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? İşte HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir? sorularının cevapları...

HADİ 10 Ekim İpucu Sorusunun Cevabı Ne? | Üstü Keten Tabanı İpten Öreme Olan Katalan Ayakkabılarına Ne Ad Verilir?

hadioynalive isimli instagram hesabından HADİ 10 Ekim sorusu u sözlerle duyuruldu:

"Hadi bugün 12:30'da... Hafta ortasından günaydın. Son dönemlerde ayakkabı çeşitleri arttığından farklı farklı ayakkabı isimleri duymaya başladık. Peki üstü keten, tabanı ipten örme olan son yılların popüler Katalan ayakkabılarına ne ad verildiğini biliyor muyuz?"

HADİ İPUCU SORUSUNUN CEVABI İÇİN TIKLAYIN!

Hadi Nedir?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

Aralarında 15 yıldan fazla sürede onlarca dijital ürüne imza atmış; Emre Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, tecrübeli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak amacıyla teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber