• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  110022
 • up
  USD
  6.779
 • up
  EURO
  7.6701
 • up
  GBP
  8.6282
 • down
  Altın
  366.939
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 27.11.2015 - 15:34 Yorum : 0

Kurtlar Vadisi pusu 273. yeni bölüm İZLE - Kurtlar Vadisi son bölümde bomba patladı mı 274. bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları dün akşam ekrana kilitlendi! Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde heyecan doruktaydı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 273. son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle ve Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar izle, Kurtlar Vadisi Pusu 274. yeni bölüm fragmanı izle burada.

Kurtlar Vadisi pusu 273. yeni bölüm İZLE - Kurtlar Vadisi son bölümde bomba patladı mı 274. bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları dün akşam ekrana kilitlendi! Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde heyecan doruktaydı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 273. son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle ve Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar İZLE,  Kurtlar Vadisi Pusu 274. yeni bölüm fragmanı izle burada. Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban(yeni sezon oyuncuları)’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde heyecan doruktaydı. 273. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın amansız mücadelesi devam etti… Kurtlar vadisi yeni bölümde Polat Alemdar atlattıkları büyük tehlikenin ardından Gölge'nin izini sürmeye devam ediyor. Bomba sarılı yeleği yapan terziyi ele geçiren Polat, Gölge'ye bir adım daha yaklaşmış olsa da henüz büyük buluşma gerçekleşmiş değil. Seyirciler önümüzdeki bölümde bu buluşma gerçekleşecek mi merakla bunu bekliyor.

BOMBA PATLADI MI?
Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’nin Polat Alemdar’a kurduğu canlı bomba tuzağına tanık olmuş; Zeynep’in, Polat’ı tuzaktan kurtarmak için yaptığı hamleyi heyecanla izlemiştik. Şimdi herkesin merak ettiği soru şu… Polat Alemdar, basın toplantısına canlı bomba sokup içeride bulunan herkesi havaya uçurmaya karar veren Gölge’nin kirli planını boşa çıkarmak için nasıl bir yöntem kullandı? Gölge ise Polat Alemdar’a yardım eden Zeynep’e olan öfkesini onu ölümle tehdit ederek gösterdi… Böylece aynı amaç için mücadele eden ikilinin arası Polat nedeniyle açıldı…

KVP İZLE BURADA

YENİ BÖLÜM FRAGMANI BURADA OLACAK

PUSAT İŞ BAŞINDA
Hapisten çıktıktan sonra ekibe katılan Pusat, Altay’ın oğlunu Safiye ve Elif’in İsviçre’de yaşadığı eve götürerek güvene aldı. Oğlunun güvende olduğunu öğrenen Profesör Altay ise medyanın önünde Türkiye’nin yeraltı zenginlikleriyle ilgili elde ettiği bütün bilgileri anlattı…

FİNALDEKİ BÜYÜK SÜRPRİZ
İzleyicileri finalde çok büyük bir sürpriz beklerken, Yusuf kendisiyle ilgili önemli bir gerçeği öğrendi.

KURTLAR VADİSİ PUSU 272.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçen haftanın finalinde, Suriye’deki en büyük silah deposunu havaya uçuran Polat Alemdar karşısında Gölge’nin çaresizliğine tanıklık etmiştik. Peki Gölge, Polat’tan aldığı bu ağır darbeye nasıl karşılık verecek? Profesör Anadolu ve öğrencisi Altay, uzun yıllardır gizlice sürdürdükleri Türkiye’nin maden zenginlikleriyle ilgili araştırmalarını Polat Alemdar’ın desteğiyle kamuoyuyla paylaşmaya karar veriyorlar. Altay’ın basın toplantısına hazırlandığını öğrenen Gölge ise, bunu engellemek için planlarını devreye sokuyor. Polat Alemdar’dan öcünü almak için yemin eden Tilki ise hedefine Polat’ın en yakınındaki isimlerden birini koyuyor. Karun’un da yardımıyla Safiye'nin izini bulmaya çalışan Tilki, büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Yusuf, Zeynep hakkında araştırma yaparken Azra'nın kaçırıldığını öğreniyor ve Azra’yı kurtarmak için hemen harekete geçiyor. Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını, yine soluksuz izleyeceği bir bölüm daha bekliyor.

Oyuncular: 

Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan(Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei)  Selahattin Bel (Raskoln), Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade), Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif), Aziz Kibartaş (Algiz), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Luran Ahmeti (Ariel) 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber