Tarih : 20.09.2020 - 19:20 Yorum : 0

Masumlar Apartmanı hangi kanalda yayınlanıyor? Masumlar Apartmanı oyuncuları kim? Masumlar Apartmanı konusu ne?

Masumlar Apartmanı ilk bölümü ile TRT 1 ekranında yayın hayatına başladı. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda pek çok başarılı isim yer alıyor. Dizinin senaryosu, Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun İçi" romanından esinlenerek hazırlandı. Masumiyet Apartmanı oyuncuları kim? Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı konusu nedir?

Masumlar Apartmanı hangi kanalda yayınlanıyor? Masumlar Apartmanı oyuncuları kim? Masumlar Apartmanı konusu ne?

Ezgi Mola,Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın ilk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı salı günleri yayınlanıyor. Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı , yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye ve Gülben’in en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı?

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Alper Saldıran

Metin Çoşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Emir Özden

Uğur Uzunel

Gizem Katmer

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber