Tgrt Haber
26 Şubat 2024 11:43 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 11:45

TFF heyeti EURO 2024 öncesi Almanya'da

Türkiye Futbol Federasyonu'nun çeşitli departmanlarında görev yapan profesyonellerden oluşan bir ekip, A Milli Takım'ın EURO 2024'te Almanya'da kamp yeri olarak kullanacağı Sporthotel Fuchsbahtal'da iki gün süren incelemelerde bulundu.

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
TFF heyeti EURO 2024 öncesi Almanya'da
TFF,Almanya,EURO 2024,Türkiye,A Milli Takım

 A Milli Takım'ın EURO 2024'te Almanya'da kamp yeri olarak kullanacağı Sporthotel Fuchsbahtal'da iki gün süren incelemelerde bulundu ve otel yetkilileriyle toplantı yaptı.

Milli takımlar, seyahat ve konaklama, stadyum ve güvenlik, pazarlama, kurumsal iletişim, bilgi işlem departmanlarına mensup personelin yanı sıra bir de çim uzmanı yer aldığı ekibin çalışmalarına Milli Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ile A Milli Takım Atletik Performans Antrenörü Pierpaolo Polino da katıldı.

TFF heyeti EURO 2024 öncesi Almanya'da - 1. Resim

Ayrıca, Hannover Havalimanı'nda Alman polisi, Türk Hava Yolları ve havaalanı yetkilileriyle birlikte A Milli Takım kafilesinin yolculuğuna ilişkin bir toplantı düzenlendi.

Havalimanı ve otelde yapılan toplantılara T.C. Hannover Başkonsolosu Gül Özge Kaya ve beraberindeki heyet ile Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Volkan Sazak da yer aldı.

TFF heyeti EURO 2024 öncesi Almanya'da - 2. Resim

"TÜRKİYE MİLLİ TAKIMINI AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYUYORUZ"

Sporthotel Fuchsbahtal'ın sahibi ve işleticisi konumunda bulunan Aşağı Saksonya Eyalet Futbol Federasyonu'nun (NFV) başkanlığını yürüten Ralph-Uwe Schaffert, dünyanın önde gelen çok sayıda kulübünün ve Türk takımının geçmişte bu tesisi tercih ettiğini belirterek, Türkiye Milli Takımı'nı burada ağırlamaktan büyük memnuniyet ve gurur duyduklarını ifade etti.

MİLLİ TAKIM FORMASI HEDİYE EDİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler ve Milli Takımlar Departmanı Direktörü Buğra İmamoğulları, Schaffert'e konukseverliği için teşekkür ederek kendisine milli takım forması hediye etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...