Tgrt Haber
08 Şubat 2024 10:10 - Güncelleme : 08 Şubat 2024 10:16

Ameliyat kıyafetleriyle hastaneden firar etti! Doktor ve hemşireler son anda yakaladı

İstanbul Şişli’de özel bir hastanede estetik ameliyatı olan yabancı uyruklu bir kadın, para ödememek için ameliyat kıyafetleriyle kaçmaya çalıştı. Narkozun etkisinde olan kadını, doktor, hemşire ve çalışanlar son anda yakaladı.

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Şişli

Şişli Fulya’daki özel bir hastanede meydana gelen olayda, yabancı uyruklu bir kadın yüzünden estetik ameliyatı olmak için hastaneye geldi. Burada ücret konusunda hastanede ile anlaşan kadın, bıçak altına yattı. Narkoz verilen kadına estetik ameliyatı yapıldı ancak kadın iddiaya göre masrafları ödememek için kaçmak istedi.

PARA ÖDEMEMEK İÇİN HASTANEDEN FİRAR ETTİ 

Hastanede fırsat kollayan kadın, üstünde ameliyat kıyafeti ve kanı toplamak için vücuduna konulan drenlerle dışarıya çıktı. Ancak çalışanlar tarafından fark edilen kadın durduruldu. Yabancı dilde yanına gelen doktor ve hemşirelere küfür ettiği iddia edilen kadın, narkozun da etkisiyle çalışanlara saldırmaya çalıştı. Yardım isteyen doktor ve hemşirenin, güvenlik görevlilerinin de gelmesiyle kadını hastaneye geri götürdükleri bilgisine ulaşıldı. Yaşanan ilginç olay ise cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.Ameliyat kıyafetleriyle hastaneden firar etti! Doktor ve hemşireler sokaklarda aradı - 1. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...