2021-10-16 13:16:22

Çaldığı taksiyle 3 gün boyunca taksicilik yaptı

Çaldığı taksiyle 3 gün boyunca taksicilik yaptı. İstanbul Beylikdüzü'nde müşterisi olduğu taksiyi çalarak 3 gün boyunca taksicilik yapan şüpheli, avcılarda yakalandı.

Çaldığı taksiyle 3 gün boyunca taksicilik yaptı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul Beylikdüzü'nde bir şahıs salı günü sabaha karşı 34 THA 05 plakalı taksiyi durdurarak müşteri gibi bindi. Tır parkı yakınlarına gelindiğinde yolcu bir süre sonra şoför Murat Atabey’den aracı durdurmasını istedi. Bu sırada şoför, tuvalet ihtiyacını gidermek için araçtan indi. Aracın içinde olan yolcu taksiyi çalıştırarak kaçtı.

POLİSİ GÖRÜNCE KAÇTI

Avcılar'daki bir taksi şoförü, çalınan taksiyi Avcılar Ambarlı Meydanı'nda gördüğünü söylemesi üzerine asayiş ekipleri harekete geçti. Aracın içerisinde bulunan şüpheli polis ekiplerini fark edince, kaçmaya çalıştı. Şüphelinin dur ihtarına uymaması üzerine polis ekipleri aracın lastiklerine ateş açtı.

NEFES KESEN KOVALAMACA SONUCU YAKALANDI

Döner kavşakta bir süre tur atan şahıs, araçtan atlayarak kaçmaya çalıştı. Zanlının, uyuşturucu madde ticareti, ev ve otomobilden hırsızlık, kasten ve taksirli yaralama gibi 46 ayrı suçtan poliste kaydı bulunduğu, 11 ayrı olay ile ilgili de arandığı ortaya çıktı

Etiketler