2021-11-29 14:59:02

Lodos nedeniyle Çamlıca Tepesi'ndeki Türk bayrağı uçtu

İstanbul'da etkili olan şiddetli rüzgar ve lodos nedeniyle Çamlıca Tepesindeki dev Türk bayrağı direkten koparak uçtu. Kaybolan bayrak, Üsküdar'da bulunan bir okulun bahçesinde polis ekipleri tarafından bulundu.

Lodos nedeniyle Çamlıca Tepesi'ndeki Türk bayrağı uçtu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul'da etkili olan şiddetli lodos karada ve denizde hayatı olmuzsuz etkiliyor. Çamlıca Tepesindeki dev Türk bayrağı direkten koparak uçtu. Kaybolan bayrağı bulmak için çalışmalar sürüyor.

BAYRAĞI BULMAK İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıların ardından, Lodos ve şiddetli rüzgar sabah saatlerinden itibaren İstanbul'da etkisini göstermeye başladı. İstanbul'un en yüksek rakımlı yerlerinden biri olan Çamlıca Tepesinde bulunan dev Türk bayrağı, şiddetli rüzgara dayanamayarak direkten kopup uçtu. Gökyüzünde uçan bayrak Çamlıca Tepesinden uzaklaştı. Gökyüzünde uçan bayrak Çamlıca Tepesinden uzaklaştı. Kaybolan bayrak, Üsküdar'da bulunan bir okulun bahçesinde polis ekipleri tarafından bulundu.

ÇATALCA'DA SAAT KULESİ DEVRİLDİ

İstanbul'un pek çok bölgesinden fırtınadan kaynaklı yıkım haberleri gelirken, Çatalca'da da benzer manzara oluştu. İlçedeki dev saat kulesi, şiddetli lodosa dayanamayıp devrildi. Paramparça olan saat kulesinin yıkılma anı, bölgedeki vatandaşların cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Etiketler